Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkísérnéd a barátnődet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkísérnéd a barátnődet nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Abban az esetben is, ha ehhez szabadnapot kéne kivenned?


Mindössze azért kéne elkísérni (vagy legalább értemenni), ha nagyon rossz hírt közölnek vele, akkor legalább segíts neki eltámolyogni haza, ne a rendelőben zuhanjon teljesen össze.


Más (anyuka, lánytestvér, barátnő) sajnos nem tud vele menni.


2019. márc. 16. 18:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Ha ilyesmire kell számítani, akkor mindenképp. Megéri azt a szabadnapot.
2019. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Bármilyen orvosi látogatás esetében elkísértem az exeimet, ha kérték.

Komolyabb eseteknél kérniük se kellett.

2019. márc. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Ha egy rutinvizsgálatról van szó, akkor semmiképpen sem.


Ha valami gyanús vizsgálat eredményéért ment el (rák, vetélés, tudomisén), akkor az értelemszerűen engem is érint, és így amúgy sem tudnék koncentrálni a magam munkájára, szóval akár el is kísérhetem. Főleg, hogy az neki is jól esik és megnyugvást ad.

2019. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Férjem ha tud, mindig elkísér.
2019. márc. 16. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Persze.
2019. márc. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
4%
Felnőtt nőkkel szoktam járni, nem kell őket mindenhova elkísérni.
2019. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Senki nem mondta, hogy mindenhová.


Sajnos a párom nem tud elkísérni, mert nehezen tudná megoldani aznapra a szabadnapot, így nem is próbálkozik.

Azt mondta, hívjam fel, ha vége.

Rutinvizsgálatra nem kérném, hogy jöjjön, meg más orvosokhoz se kísérget.

Csak most probléma miatt megyek, ami lehet, hogy semmi komoly, de az is lehet, hogy már nem a saját lábamon fogok hazasétálni onnan (értsd, műtét, kórház azonnal).

2019. márc. 16. 18:51
 8/16 anonim ***** válasza:
45%

A párom nagyon nem szereti, ha ilyen helyre elkísérem.

Egy eset volt, akkor sem kérte, de haza indulva rosszul lett. Egy vizsgám volt épp. Azt is félbe szakítottam, mentem érte.

2019. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
42%

"Csak most probléma miatt megyek, ami lehet, hogy semmi komoly, de az is lehet, hogy már nem a saját lábamon fogok hazasétálni onnan (értsd, műtét, kórház azonnal)."


Ez kb nagyon nagyon kevés betegségnél igaz, hogy ilyen gyorsan műtenek. Ha ez lenne a helyzet, akkor most a sürgősségin ülnél, nem valamikor a jövő héten mennél egy kontrollra (ez nem vakbél gyulladás, vagy szívinfarktus a jelek szerint)

2019. márc. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
57%
Mi lehet olyan komoly gond vagy tünet ami miatt azt hiszed nem jössz haza?
2019. márc. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!