Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elkísérnéd a barátnődet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkísérnéd a barátnődet nőgyógyászhoz?

Figyelt kérdés

Abban az esetben is, ha ehhez szabadnapot kéne kivenned?


Mindössze azért kéne elkísérni (vagy legalább értemenni), ha nagyon rossz hírt közölnek vele, akkor legalább segíts neki eltámolyogni haza, ne a rendelőben zuhanjon teljesen össze.


Más (anyuka, lánytestvér, barátnő) sajnos nem tud vele menni.


2019. márc. 16. 18:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
39%

Én nő vagyok, volt tavaly egy petevezeték átjárhatóság vizsgálatok. Ez semmi extra vizsgálat, egy két óra múlva hazajöhettem. Férjem erősködött, hogy jön értem, én nem akartam, mondván ez teljesen komplikációmentes vizsgálat, mi bajom lehet? Tíz percre lakunk a kórháztól.

Fene tudja miért, útközben összeestem, a mentőben ébredtem. Valószínűleg az az anyag, amit befecskendeztek nem tetszett, vagy a stressz. Ki tudja. Ne menj egyedül. Párod milyen állásponton van? Szívesen menne? Ha nem, akkor is kérd meg.

2019. márc. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mindenféleképpen.
2019. márc. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
19%

11: sima fogászati érzéstelenítő váltott ki allergiás reakciót, összeestem én is...


Mégsem kérem, hogy minden fogászati vizsgálatra kísérjen el az anyukám/párom/egy rohammentő...

2019. márc. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%
Én elkísérném mindenképp.
2019. márc. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Persze!
2019. jún. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Abban az esetben ha kéri. Különben, nem szereti, ha ilyen helyre elkísérem. Ezért nem is erőszakoskodok, hogy megyek vele.
2019. jún. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!