Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom miért féltékeny az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom miért féltékeny az exemre?

Figyelt kérdés

Már 3 éve együtt vagyunk, mikor összejöttünk az exemmel már több mint fél éve nem volt semmi kontakt. Az exemet részben eltartottam, a mostani párom pedig már iskola mellett is dolgozott. Tipikusan az a nő, akit nem lehet eltartani. Néha rájön a hiszti, és olyanokat vág a fejemhez, hogy mert az exem eltartottam, meg mert neki vettem autót. Hozzáteszem, mindenünk megvan, saját ház, 2 autó. Nem értem miért csinálja ezeket, és ő sem tud magyarázatot adni, mindig csak annyi a válasz, hogy féltékeny.

32/F



2019. márc. 17. 08:13
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

A 19es nagyon jokat irt, fogadd meg. Ha neha visszacsempeszel valamit az eletebe a sosem volt gyerekkorabol akkor a szemed elott fog kivirulni.

Nem a kocsi a lenyeg, hanem a gondoskodas. Az ajandek auto az csak a szimboluma annak, hogy az a masik no torodest kapott. Ez ilyen lelki dolog, nem akar o eltartott lenni meg a penzedre se palyazik. Ott van benne egy kislany, aki szeretne, ha olbe vennek es babusgatnak. Es ami fontos, hogy te nem csinaltal semmit rosszul, ez nem a te hibad, o csak segistsegre szorul.

2019. ápr. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!