Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire egészséges dolog, hogy a 22 éves párom az anyukájáékkal utazgat?

Figyelt kérdés

Anyuka irányába már feladtam a kezdeményezést. Elmondása alapján nagyon szimpatikusnak talál arcra, de elkaptam már nem egy pillanatot, amikor a párjának odasúg egy-két dolgot rólam. Pl., hogy nem is vagyok szép, nem vagyok okos, stb.

A szemembe persze mindig nagyon kedves, megkínál ennivalóval.


Nagyon szeretnek utazgatni, ha szünet van, ha nem. Szerintük ők nem gazdagok, mégis évi legalább 3x utazgatnak, míg tudjuk jól, hogy sokan nem engedhetik ezt meg maguknak. A kedves párom mindig velük tart, és olyankor én nyilván elfoglalom magam, csak azért mégis böki a csőrömet, hogy sokat van a családjával ennyi idősen.


Nem azt mondom, hogy ne álljanak szóba egymással, hanem azt akartam érzékeltetni, hogy túlzásnak érzem ezeket az "anyás" programokat mennyiségre.


Mi lenne a megoldás?


2019. márc. 17. 11:30
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
10%
Ha valaki valóban a nyaralgatásokban keresi a törödést meg az elfogadást az nagy baj. Jó magam még 4 év után sem voltam nyaralni , aztán? El lehet menni sétálni és szívni a helyi friss levegőt... Ahogy látom kérdező ti még középiskolások vagytok, a le írásaid alapján te meg nem fiú barátot keresel ha nem egy családot ahol a szülöktől legalább annyi szeretett kaphatnál mint a saját fiúk.. Itt a baj , hogy egy családot fogsz majd megszeretni a leendő fiuddal meg kicseszel .. Go orvoshoz !
2019. márc. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
100%

Én mint anya azért a 1,5 éve együtt lévő pár másik tagját tehát a gyerekem párját megkerdezném velünk tart e persze szálláskoltsege ha extra nem fizetnem, de ha pl apartman ahol ugyanannyi lenne 3 v 4 fore akkor biztos nem kérném el, ahogy az üzemanyagköltséget sem ha autóval megyünk.

Eddig is volt többször h lanyom bnője jött velünk síelni akkor logikusan nem kértem pénzt a benzinért, vagy fordítva se kértek semmit.

2019. márc. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
0%

"Én nem akarok majd gyereket szülni egy olyan férfinek, akinél ennyire bekavarnak a szülők."


Hú de nagyon bekavarnak... Elviszik utazni a gyereküket, ezek aztán a szar szülők. Sőt, direkt azért viszik el, hogy addig se lehessen veled. :DD Jobb is ha elhagyod, anyós sem akarja hogy tőled legyen unokája. Nekem se lenne szimpi a menyjelöltem, ha ilyen irigy, tapadós lenne.

2019. márc. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
#27/kérdező! Félre értettél,annyit akartam mondani,én itthon maradtam amikor mehettem volna és megbántam. Ennyi nem kell ragozni,hogy a következő lánnyal mi volt..
2019. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
26%
Ne tervezz hosszabb távú kapcsolatot ezzel a sráccal, mert nem vagytok egymáshoz valók. Mások a prioritásaitok, ráadásul irigy vagy. Az meg elég érdekes, hogy már most nekiállsz szkanderezni az anyósjelölttel. Nem mérted fel jól az erőviszonyokat. A srácnak igaza van, hogy megy a szüleivel. Nyilván nem elég a zsebpénze, hog téged vigyen utazgatni. A szünet pedig a normális családoknak azt szokta jelenteni, hogy több idejük van egymásra. Úgy látom, te még nem vagy ennek a családnak a tagja. Egyébként nem írtad le, hogy mibe kavartak be a szülei? Lett volna egyébként leszervezett más programotok? A puffogás nem megoldás. Ha ragaszkodsz ehhez a sráchoz, akkor alkalmazkodni is kell.
2019. márc. 18. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!