Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire egészséges dolog, hogy a 22 éves párom az anyukájáékkal utazgat?

Figyelt kérdés

Anyuka irányába már feladtam a kezdeményezést. Elmondása alapján nagyon szimpatikusnak talál arcra, de elkaptam már nem egy pillanatot, amikor a párjának odasúg egy-két dolgot rólam. Pl., hogy nem is vagyok szép, nem vagyok okos, stb.

A szemembe persze mindig nagyon kedves, megkínál ennivalóval.


Nagyon szeretnek utazgatni, ha szünet van, ha nem. Szerintük ők nem gazdagok, mégis évi legalább 3x utazgatnak, míg tudjuk jól, hogy sokan nem engedhetik ezt meg maguknak. A kedves párom mindig velük tart, és olyankor én nyilván elfoglalom magam, csak azért mégis böki a csőrömet, hogy sokat van a családjával ennyi idősen.


Nem azt mondom, hogy ne álljanak szóba egymással, hanem azt akartam érzékeltetni, hogy túlzásnak érzem ezeket az "anyás" programokat mennyiségre.


Mi lenne a megoldás?


2019. márc. 17. 11:30
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy ezeket a minősítgetéseket nem a fia előtt teszi. Amikor megjelenik a fia, akkor odajön ölelgetni az anyja, megy a nyálas így szeretlek úgy szeretlek.

Undorító.

Nem nyaraltunk még a párommal kettesben.

2019. márc. 17. 11:47
 12/45 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt?
2019. márc. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
1,5 éve vagyunk együtt.
2019. márc. 17. 11:48
 14/45 anonim ***** válasza:
70%
Azért az sok úgy, (1,5 év), hogy kettesben egyszer sem nyaraltatok.
2019. márc. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:
Mi lenne a megoldás? Engedjem el az ügyet és a kapcsolatot?
2019. márc. 17. 11:54
 16/45 anonim ***** válasza:
88%

Ha adnak fogadd el.

Az utazási élmények pótolhatatlanok.:)

Megértem a barátod,ha lesz saját kasszátok ti is menni fogtok kettesben.

Gondolom még tanultok és nincs keresetetek.

2019. márc. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
68%
Még tanultok? Barátod is, Te is?
2019. márc. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 A kérdező kommentje:
Ennek a kapcsolatnak így egyáltalán van jövője?
2019. márc. 17. 11:57
 19/45 A kérdező kommentje:
Mindketten tanulunk.
2019. márc. 17. 11:57
 20/45 anonim ***** válasza:
76%

Hát szerintem is veled van a baj.

Nyáron a 30 feletti tesóim is jönnek velem (20) és apunkkal nyaralni. Családjukkal együtt persze.

De nagyon sokat járunk nyáron strandra, tóparthoz és akkor is szívesen jönnek.


Az bánt téged, hogy nem hívnak ez egyértelmű. Van jövedelmed vagy, ha hívnának akkor mindent nekik kellene állniuk?

2019. márc. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!