Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az mennyire egészséges dolog, hogy a 22 éves párom az anyukájáékkal utazgat?

Figyelt kérdés

Anyuka irányába már feladtam a kezdeményezést. Elmondása alapján nagyon szimpatikusnak talál arcra, de elkaptam már nem egy pillanatot, amikor a párjának odasúg egy-két dolgot rólam. Pl., hogy nem is vagyok szép, nem vagyok okos, stb.

A szemembe persze mindig nagyon kedves, megkínál ennivalóval.


Nagyon szeretnek utazgatni, ha szünet van, ha nem. Szerintük ők nem gazdagok, mégis évi legalább 3x utazgatnak, míg tudjuk jól, hogy sokan nem engedhetik ezt meg maguknak. A kedves párom mindig velük tart, és olyankor én nyilván elfoglalom magam, csak azért mégis böki a csőrömet, hogy sokat van a családjával ennyi idősen.


Nem azt mondom, hogy ne álljanak szóba egymással, hanem azt akartam érzékeltetni, hogy túlzásnak érzem ezeket az "anyás" programokat mennyiségre.


Mi lenne a megoldás?


2019. márc. 17. 11:30
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
81%

Nézd, ha még mindketten tanultok, akkor lényegében még "gyerek" státuszban vagytok otthon mindketten. Így azért nem olyan gáz ez, hogy ő él a lehetőséggel, és elmegy a szüleivel nyaralni.

De azért beszéljetek erről szerintem. Azért valahogy beleférhetne nektek kettőtöknek is pár nap belföld a nyáron valahogy.

2019. márc. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
57%
Tulajdonképpen most ürügyet keresel a szakításra?
2019. márc. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
46%
Mégis mit szeretnél? Hogy 365 napból 365-öt veled legyen? Miért fáj neked az a pár hét? Inkább üljön egész évben otthon, ne lásson világot, csak mert neked nem tetszik?
2019. márc. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
54%

Írod, hogy tanultok, akkor lehet ezért nem hívnak.


Figyelj nincs ennek a kapcsolatnak jövője. Nem normális, ha másfél év után valaki sérelmezi, hogy a párja a családjával nyaralni megy.


Azt még meg is érteném, ha az zavarna, hogy együtt nem jártok.. de így.. elég fura ez.

2019. márc. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
51%

"Figyelj nincs ennek a kapcsolatnak jövője. Nem normális, ha másfél év után valaki sérelmezi, hogy a párja a családjával nyaralni megy."


Szerintem azért az sem normális, hogy 1,5 év együtt járás után a pasikának nem volt igénye egyszer sem arra, hogy pár napot kettesben nyaraljanak, akár belföldön valahol. Szóval valóban nincs jövője, de szerintem EZÉRT.

2019. márc. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
21%

Volt egy barátnőm,23 volt amikor együtt voltunk 17évesen becsúszott neki egy gyerek. Anyukája 40+amikor exem becsúszott. Szegényes család,nem akart gyereke volt exem. Szegényes:kaja rezsi nem volt gond a gyereknek is szerényen meg volt mindene. Cigire(exemnek) piára(szüleinek) is tellet.

Na de nyaralás akkor anyagékkal mehettem volna. Benne vannak valami nyaraló clubba így olcsón mehetnek sokfelé. Exem és a gyerek nyaralását nem tudtam volna fedezni anyagilag. Én se mentem azóta is bánom. Csúnyán ott lettem hagyva.

2019. márc. 17. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:

Én megértem a rossz tapasztalatodat utolsó, de véleményem szerint nem lehet egy csalódás miatt úgy állni egy másik(!) nőhöz egy új(!) kapcsolatban, hogy akkor majd jól megszivatom az előző miatt. Aki ennyire lelkibeteg a volt nője miatt, az szerintem kúráltassa ki magát, mielőtt új kapcsolatba kezd.

Olyan könnyen sérüléseket okozunk egymásnak, mi emberek. Miért kell a hozzánk legközelebb állókkal ilyen önzőnek lenni?

Amúgy én még egy pár hónapot várok a suli végeztéig. Aztán ha továbbra sem fogadnak el, akkor dobom a srácot. Egyszerűen megérdemlem én is, hogy valahová tartozzak, hogy szeressenek, elfogadjanak. Ha nem ez a család az, akkor majd egy másik. Én nem akarok majd gyereket szülni egy olyan férfinek, akinél ennyire bekavarnak a szülők. Sajnos úgy látom, hogy hiába nem az anyós-apóssal jársz, akkor is be tudnak keményen tenni a kapcsolatodnak.

2019. márc. 17. 12:13
 28/45 anonim ***** válasza:
81%
Én 24 éves vagyok és mindig megyek a szüleimmel is nyaralni, szeretnék velük is időt szánni arra, hogy élményeket gyűjtsünk ameddig megtehetjük. Sose lehet tudni mikor hagynak itt, vagy én őket, nem szeretnék semmit se megbánni a jövőben vagy úgy érezni, hogy elhanyagoltam őket. Szerintem ebben semmi furcsa nincsen.
2019. márc. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
73%

"Sajnos úgy látom, hogy hiába nem az anyós-apóssal jársz, akkor is be tudnak keményen tenni a kapcsolatodnak."


Igazad van, de ebben nagy szerepe van annak is, hogy a srác ilyen anyja majma.

2019. márc. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
50%
28-as, ez mind nagyon szép. És van egy barátod is, akivel 1,5 éven keresztül nem nyaraltál sehol, belföldön sem, pár napot sem?
2019. márc. 17. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!