Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom gyereket akar, de én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom gyereket akar, de én úgy érzem, hogy csak azért, mert jobban keresek nála és zavarja, hogy nem ő a főkereső. Hogyan tudjam meg, hogy igazam van-e?

Figyelt kérdés
2019. márc. 17. 15:26
 1/8 anonim ***** válasza:
32%
Ezt nem értem.🙃🤔
2019. márc. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg megkérdezed tőle, mert nekünk fogalmunk sincs?
2019. márc. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg alap, hogy a párunkkal mindent meg tududnk beszélni. Pláne, ha számunkra ennyire fontos, és őt is érinti.


"Drágám, őszintén: zavar, hogy én többet keresek?"


"Drágám, szerinted is készen állunk egy gyerekre? Megvan a szükséges anyagi és érzelmi háttér, hogy egy csöppséggel bővüljön a családunk?"

2019. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt szó a gyerekről. Egy éve előléptettek csoportvezetőnek és most másfélszer annyit keresek, mint ő. Eleinte csak említette, hogy azt a pénzt félre kéne tenni, mert ha majd akarunk gyereket, most meg már kifejezetten mondja, hogy szeretne gyereket, és hozzááteszi, hogy ha majd otthon maradsz a gyerekkel, akkor félre kell tenni. A lényeg, hogy egy kontextusba helyezi a gyerekvállalást azzal, hogy én maradok otthon vele és akkor kevesebb lesz a jövedelmünk.
2019. márc. 17. 15:43
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Vicces egy ürge. Szóval keresd meg és tedd előre félre te a pénzt arra az idore, míg otthon leszel a gyerekkel.

Biztos, hogy ettől az alaktol akarsz gyereket?

2019. márc. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekek egyre több aranyásó pasi van.
2019. márc. 17. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus.

Ha gyereket szülsz, ki leszel szolgáltatva neki és végre nyeregben érezheti magát. Ez a célja. Szerintem ne dőlj be neki.

2019. márc. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen megtudhatod: dobd fel neki, hogy mivel úgyis te keresel többet, praktikus lene, ha ő maradna otthon a gyerekkel. Ha tényleg gyereket akar, akkor ez nem fogja zavarni, mert így praktikus (ráadásul a gyerekkel lehet).
2019. márc. 20. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!