Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el valakinek h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el valakinek h megcsalta a baratja?

Figyelt kérdés
titokban lefekudtem 3x egy sraccal, akinek 2 eve bnoje van.. o is akarta, elmondta h vonzodik hozzam, es egyre nehezebb ellenallni. nekem rossz, mert o nem mondja el a bnojenek hogy megcsalta kozben meg velem irogat, talalkozgat. azt allitja h szereti ot.. segitsetek, mit tegyek? tudnia kell a bnojenek az igazsagot!

2019. márc. 18. 16:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

Egyszerűen képtelen vagyok felfogni, hogy mit esznek nők olyan pasikon, akik szakítás helyett félredugnak... Ennyire vonzó a jellemtelenség?Vagy az ilyen típusoknak csillog a farka, hogy rá kell azonnal repülni, mint a szarkának? Miért kell mesevilágban élni? Azt hiszed melletted nem dugna meg másokat is? Dehogynem!Azonnal megteszi, amint alkalma adódik.

Te is előbb kefélsz, mint gondolkozol. Szerinted miért kaptad az agyad? Dísznek?

Nem lenne ennyi megcsalás, ha legalább a nők összeszednék az eszüket végre láb szétrakás helyett. Vagy ez ennyire teljesíthetetlen dolog lenne? A pasik nem tudnának össze-vissza kefélni, ha senki sem állna le velük.

2019. márc. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
53%

Én inkább azt nem értem, hogy olyan emberekkel hogy lehet bármit is komolyan tervezni, akik megcsalták egy párjukat? Szerintem az ilyen emberek nem fognak megváltozni soha, mert kb a kapcsolatuk csak egy illúzió.

Soha nem tudnék együtt lenni olyan nővel, aki megcsalt valaki. Ugyan is nem létezik az az indok, amiért elnézhető lenne egy megcsalás.

Miért? Szar a kapcsolat? Lépj. Szar a szex? Lépj ki.

Unalmas a kapcsolat, unod a párod? Lépj ki.

Nem megcsalni kell, meg nyávogni, hogy "de hát én szeretem őt, csak..." nincs csak. Az ilyen nem szeret.

2019. márc. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Kűld el a beszélgetéseiteket. :)
2019. márc. 19. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!