Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

21/F


Magamról pár szó: próbálok mindenkinek segíteni, ahogy csak tudok, kedves, jószívű vagyok, vannak olyan pillanatok, amikor robbanok a méregtől, ordibálok, mert ha valami felidegesít. Nem tudnék ártani senkinek. Az utóbbi időben "seggnyaló" vagyok, mindenkinek "nyalom a seggét", főleg iskolában a tanítoknak szoktam múlt iskolaévben. De az osztályfőnököm azt mondta, hogy hagyjam ezt abba, mert nem jutok el az érettségi vizsgákhoz. Akkor habba hagytam.


Álomnőm: Legyen kedves, jószívű, gondoskodjon rólam (természetesen én is fogok róla gondoskodni). Szeretném, hogy beszédesebb lenne, olyan jó pofa, (aki rendbe tesz engem), mint a kapitány, parancsolgatni. :D

Szeretném, hogy minnél több időt töltsön velem, több időt szánjon kettőnkre, és komolyabbra forduljon a dolog. Hány éves legyen? Max 3 évvel fiatalabb legyen tőlem, de lehet idősebb is nálam, max 5 évvel, ha nem zavarná, hogy fiatal vagyok. A legfontosabb, hogy értjük egymást, és szeressük egymást. Ha ez megvan, akkor megvan minden. :)


Mivel nem vagyok nagyon beszédes, csendes fiú vagyok, nem tudok élőben kommunikálni emberekkel, szégyenlős vagyok. Ezért használom a Badoo aplikációt, ahol magamról pár szót leírtam, és azt mondhatom, hogy visszaírnak a lányok, és lányok többségét nagyon meglepi ami van a profilomban leírva, de mégis nem tudunk oda eljutni, hogy elhívnám őt egy kávéra, mert nincs mindig online, és nem ír vissza, csak nagyon későre.


Ha érdeklik ami be van írva a profilomban, akkor miért nincs szerencsém elcsábítani valamilyen lányt?

Hol a hiba szerintetek?


Igazán mindent megteszek azért, hogy végre sikerüljön valamilyen lánnyal megismerkednem, és hátha valahova fog vezetni, de már az jó érzés, ha már értjük egymást, mint csetelés működik, akkor elhívnám őt ki, de kevés az értelmes lány. Vagy én vagyok túlsagosan unalmas? Igazán minden egyes válasznál teszek kérdést, természetesen, ha látom, hogy ő is érdeklődik irántam.


Mi a véleményetek? Kérlek adjatok tanácsokat, hol csinálok hibát? Igazán önmagamot adom, őszínte vagyok. MI kell ennél több most komolyan?


2019. márc. 18. 21:17
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

"Legyen kedves, jószívű, gondoskodjon rólam"


"Szeretném, hogy minnél több időt töltsön velem, több időt szánjon kettőnkre, és komolyabbra forduljon a dolog"


Ezek mind olyan dolgok, amiket egy kapcsolat során ki kell érdemelni, nem előre elvárni. Az ember megismerkedik valakivel, vonzódnak egymáshoz, jól érzik magukat együtt, majd idővel kialakul, hogy működik-e vagy sem. Lehet bármilyen kedves, jószívű, cuki lány, ha egyszer nem működik köztetek a dolog. Az a baj, hogy mostanság az emberek már katalógusból akarnak párt választani, beírják a paramétereket, elvárásaikat, aztán elszalasztják azt, akivel meglenne a szikra.

2019. márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Figyi. Hiába értjük egymást, ha a lány nem érzi azt amit én, és aztán csalódás a vege. Értelek téged
2019. márc. 18. 22:11
 13/34 anonim ***** válasza:
Kérdező, saját megítélésed szerint kb. milyen szintű az érzelmi intelligenciád? Mennyire tudod pl. élőben arcmimikából, testbeszédből megállapítani, hogy a másik mit gondol valójában?
2019. márc. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Érzem :) vagy elmondják a szememben mi a problémájuk velem
2019. márc. 18. 22:27
 15/34 anonim ***** válasza:
Mellédumálsz. Nos, ha te nem vagy őszinte, tőlünk se várj sokat.
2019. márc. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Őszinte vagyok hozzátok. Nem poénból írtam ki a kérdést
2019. márc. 18. 22:35
 17/34 anonim ***** válasza:
Most is mellédumálsz. A lényegi információt megtartod magadnak. Erről beszélek.
2019. márc. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:
Leírtam amit szerettem volna. Mit szeretnél hogy mondjak? Elmeséltem milyen vagyok milyen párkapcsolatot szeretnék
2019. márc. 18. 22:59
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem, csak azt mesélted el, hogy milyennek szeretnéd látni magadat, illetve, hogy milyennek szeretnéd, hogy mások lássanak. Amit úgymond magadról írtál, annak a tényleges információértéke a nullához konvergál. Mondhatnám azt is, hogy lényegében bullshitelés mesterfokon, ami egyébként nem túl szép bizonyítványt mutat rólad már első körben. Ehhez képest olyan alapvető dolgokról, amiből tényleg meg lehetne tudni valamit arról, hogy ki vagy te valójában, mint pl. érdeklődési kör, hogy csak egyet említsek, semmit nem írtál.

A "milyen párkapcsolatot szeretnék" pedig lényegében annak felelt meg, mint amikor valaki egy étteremben leadja a rendelést. Pedig tudod, mi válaszolók nem pincérek vagyunk ám.

2019. márc. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja, igen. Ha meg ezt az egész kérdést társkereső hirdetésnek szántad, csak szólok, hogy ezen az oldalon is tömeges konkurenciád van, ugyanis az ehhez hasonló kérdésekből, amelyet hozzád hasonló (mintha csak egymás fénymásolatai volnátok) "csendes, visszahúzódó, kedves természetű" fiúkák írnak ki, Dunát-Tiszát lehet rekeszteni. És mindenki szörnyen unja már. Főleg azért, mert amikor használható tanácsokat próbálunk adni nekik, akkor mindig mellédumálás, mentség-, kifogáskeresés megy ezerrel.
2019. márc. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!