Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

21/F


Magamról pár szó: próbálok mindenkinek segíteni, ahogy csak tudok, kedves, jószívű vagyok, vannak olyan pillanatok, amikor robbanok a méregtől, ordibálok, mert ha valami felidegesít. Nem tudnék ártani senkinek. Az utóbbi időben "seggnyaló" vagyok, mindenkinek "nyalom a seggét", főleg iskolában a tanítoknak szoktam múlt iskolaévben. De az osztályfőnököm azt mondta, hogy hagyjam ezt abba, mert nem jutok el az érettségi vizsgákhoz. Akkor habba hagytam.


Álomnőm: Legyen kedves, jószívű, gondoskodjon rólam (természetesen én is fogok róla gondoskodni). Szeretném, hogy beszédesebb lenne, olyan jó pofa, (aki rendbe tesz engem), mint a kapitány, parancsolgatni. :D

Szeretném, hogy minnél több időt töltsön velem, több időt szánjon kettőnkre, és komolyabbra forduljon a dolog. Hány éves legyen? Max 3 évvel fiatalabb legyen tőlem, de lehet idősebb is nálam, max 5 évvel, ha nem zavarná, hogy fiatal vagyok. A legfontosabb, hogy értjük egymást, és szeressük egymást. Ha ez megvan, akkor megvan minden. :)


Mivel nem vagyok nagyon beszédes, csendes fiú vagyok, nem tudok élőben kommunikálni emberekkel, szégyenlős vagyok. Ezért használom a Badoo aplikációt, ahol magamról pár szót leírtam, és azt mondhatom, hogy visszaírnak a lányok, és lányok többségét nagyon meglepi ami van a profilomban leírva, de mégis nem tudunk oda eljutni, hogy elhívnám őt egy kávéra, mert nincs mindig online, és nem ír vissza, csak nagyon későre.


Ha érdeklik ami be van írva a profilomban, akkor miért nincs szerencsém elcsábítani valamilyen lányt?

Hol a hiba szerintetek?


Igazán mindent megteszek azért, hogy végre sikerüljön valamilyen lánnyal megismerkednem, és hátha valahova fog vezetni, de már az jó érzés, ha már értjük egymást, mint csetelés működik, akkor elhívnám őt ki, de kevés az értelmes lány. Vagy én vagyok túlsagosan unalmas? Igazán minden egyes válasznál teszek kérdést, természetesen, ha látom, hogy ő is érdeklődik irántam.


Mi a véleményetek? Kérlek adjatok tanácsokat, hol csinálok hibát? Igazán önmagamot adom, őszínte vagyok. MI kell ennél több most komolyan?


2019. márc. 18. 21:17
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, belőled a két legfontosabb tulajdonságtípus hiányzik, ami vonzalmat kelt a nőkben.


1. Férfiatlan vagy. Ez az egész mézes-mázas kívánságlista, amit leírtál, de ilyeneket is írsz, hogy "Szeretném, hogy beszédesebb lenne, olyan jó pofa, (aki rendbe tesz engem), mint a kapitány, parancsolgatni." WTF? Mi a fa-.sz? A nő legyen a "kapitány"? Nem vagy tökös, magabiztos, domináns, határozott, férfias.

2. Nem vagy szórakoztató, nagy dumás, vicces, beszédes.

"csendes fiú vagyok, nem tudok élőben kommunikálni emberekkel, szégyenlős vagyok" - Ezen nincs nagyon mit magyarázni. A nők figyelmét ezekkel lehet megtartani. A két szép szemedért egy nő sem fog akarni.


Jézusom. Kicsit irigyellek is, mert nőknek való személyiségre való vonzóságban olyan mélyponton vagy, hogy innen már csak felfelé vezet az út. Nem volt egy tökös-férfias apád, vagy valaki apakép vagy férfi példakép az életedben, aki megtanította volna hogyan legyél férfi?

2019. márc. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
Nezd, szerintem egy romantikus alomvilagban elsz es nem ismered magad. Amit tanacsolnek, hagyd az elmeletet, menj emberek koze, tapasztalj, nem kell rogton elethosszig tarto parkapcsolatra gyurni, flortolj, gyakorolj nemi lazasagot, beszelgess nokkel, aminek a vege nem kell h randi legyen. Aztan majd ha lesz kello rutinod es onbizalmad, a gorcsosseged is enyhul.
2019. márc. 19. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

"vannak olyan pillanatok, amikor robbanok a méregtől, ordibálok, mert ha valami felidegesít. Nem tudnék ártani senkinek. Az utóbbi időben "seggnyaló" vagyok, mindenkinek "nyalom a seggét", főleg iskolában"

"Mivel nem vagyok nagyon beszédes, csendes fiú vagyok, nem tudok élőben kommunikálni emberekkel, szégyenlős vagyok."

Na nekem az a 3 tulajdonság amit ezekben a mondatokban felsoroltál még véletlenül se fér meg együtt. Valamelyik akkor nem "igazi" vagy ami még valószínűbb hogy teljesen ingatag a személyiséged. Most akkor vagy seggnyalo vagy és tudod mit kell mondani ahhoz hogy nyalizz vagy ideg gyenge és agresszív ezért visitasz mint a fába szorult féreg amint valami nem tetszik vagy nyuszi vagy és megszólalni sem mersz. Ha mind a három az annyit tesz hogy fogalmad sincs ki is vagy és nagyon gyenge az önkontrollod emellett a gerinced is olykor otthon marad. Akárhogyan is mind a három jellemvonás taszító.

Aztán ahogy írták az se a te malmodra hajtja a vizet hogy domináns nőt akarsz. Félreértés ne essék vannak domináns nők de ritka aki tudatosan töketlen pasit keres.

Ettől függetlenül nem magasak az elvárásaid csak inkább a női elvarasokhoz hasonlít így kevesebb nő felel meg nekik. Ezzel számolnod kell.

2019. márc. 19. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
Igen sajnos nekem is férfiatlan vagy nekem pedig férfi kell nem egy betoji néma gyerek. Szerintem max ugyan ilyen csendes a csiga házból ki nem bújó lánnyal esetleg tudsz ismerkedni de olyan hogy a domináns nők direkt betoji pasit keresnek hát az ritka. Nekem is taszító az hogy nyalod az emberek seggét csendes vagy de agresszív? Egy régi osztálytársam volt ilyen de az kicsit bolond volt. Egyébként amiket elvársz és leírtál magadról nekem kevés. Lényegében nem ismertem meg rólad semmit amiért érdemes lenne rád írnom.
2019. márc. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Tudok ismerkedni lányokkal ahhoz képest is, hogy csendes vagyok. Ez csak átmeneti, ez átmegy.


Köszönöm a válaszokat ;/

2019. márc. 19. 09:06
 26/34 anonim ***** válasza:
Akkor végső soron mi is a problémád, kérdező? Mi a tulajdonképpeni kérdésed?
2019. márc. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Az a problémám, hogy félek az elutasítástól.
2019. márc. 19. 18:35
 28/34 anonim ***** válasza:
Akkor nem vagy méltó a "felnőtt ember" elnevezésre. Ennyi.
2019. márc. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
Azért mert túl óvatos vagyok? :D
2019. márc. 19. 19:09
 30/34 anonim ***** válasza:
Keress más balekot, akit beszéltethetsz. Csá.
2019. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!