Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretem a páromat, de vonz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a páromat, de vonz egy másik férfi. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A párommal 4 éve vagyunk együtt, 3 éve távkapcsolatban (300 km). Pár hónap múlva véget ér a távkapcsolat és összeköltözésen gondolkodunk. A kapcsolatunk elején megcsaltam egy férfival, amit elmondtam neki, megbántam és megbocsájtott. Azt hittem, hogy túltettem magam rajta, de a napokban feltűnt az a férfi és rájöttem, hogy nagyon vonzódom hozzá. A párom nem romantikus típus, többször jeleztem, hogy szeretném, ha jobban odafigyelne rám, meglátogatna néha, vagy nem csak akkor szexelnénk, amikor neki van kedve és nem utasítana folyton vissza, amikor próbálkozom. Nagyon sokat dolgozik, emiatt fáradt és ezzel indokolja, viszont sokszor én is fáradt vagyok, de ha visszautasítom, akkor feldühödik. Nem érzem a szerelmet és így nagyon nehéz, ráadásul ebből arra következtetek, hogy nem kíván. Ennek ellenére nagyon szeretem és tudom, hogy ő is szeret, csak nem igazán tudja mindig kifejezni az érzéseit. Folyamatosan hangoztatja, hogy szeret, hogy hiányzom neki. Tudom, hogy nincs senkije rajtam kívül, teljesen megbízom benne. Nagyon hiányzik, de leginkább az, hogy a szemembe nézzen, hogy megsímogasson, hogy érezzem, hogy nő vagyok, vagy legalább néha írjon pár kedves szót és ne csak azután, miután szóltam. Mondtam már ezt neki, de az volt a válasza, hogy ekkora távolságról lehetetlen. A napokban találkoztam azzal a férfival, akivel megcsaltam és azt éreztem, hogy rám néz és teljesen megőrülök. Nem történt köztünk semmi, mindössze flörtöltünk, nem akartam megkeverni a dolgokat egy fellángolás miatt. Azóta folyton rá gondolok és arra, hogy ezek az apró dolgok miért nincsenek meg ebben a kapcsolatban. Nem egy másik férfitól akarom megkapni a törődést, hanem tőle, de beleőrülök abba, hogy a párom szemében soha nem láttam azt, amit ennek a férfinak a szemében láttam (annak ellenére, hogy tudom, nincsenek komoly szándékai). Bizonyára az volt a célja, hogy újra elcsábítson, de jól esett, mert hosszú idő után nőnek éreztem magamat. Ráadásul furcsa volt, mert egyik percben úgy nézett rám, hogy majd elolvadtam, a másik percben pedig szemlesütve mondta, hogy nem akar bántani és tudja, hogy ott van nekem a párom. Nem ő az az ember, aki foglalkozik ilyen szinten a nőkkel, minden lehetőséget kihasznál, nem értem most se, hogy mi ez a pálfordulás. Szeretném, ha ez a párkapcsolatban is jelen lenne, de nem tudom, mit tegyek. Fogadjam el, hogy ilyen a párom? Én akarok túl sokat? Komolyan tervezünk és pont rosszkor jött ez az egész, mert nem tudom feldolgozni, hogy mozgathat meg ennyire egy másik férfi, és egyáltalán nem akarom a páromat bántani. Ti mit tanácsoltok?

2019. márc. 19. 14:29
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
#10-sel maximálisan egyetértek!
2019. márc. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szeretném, ha ebből jó lenne és tényleg sokat teperek, de nem érzem, hogy ugyanúgy viszonozná. A 3 év alatt összesen 3X látogatott meg, én pedig 2 hetente utaztam haza. És minden egyes alkalommal, amikor azon gondolkodom, hogy véget vessek, valami változik, kezd figyelni rám és újra reménykedni kezdek, hogy ebből jó lesz és boldogok leszünk együtt. Aztán pár nap, vagy hét múlva kezdődik minden elölről.
2019. márc. 19. 15:05
 13/21 anonim ***** válasza:
93%

Kérlek, had ragadjak ki majd egymást követő mondatokat a szövegedből.


"Szeretem a páromat" - "A kapcsolatunk elején megcsaltam egy férfival"


"de vonz egy másik férfi." - "megcsaltam egy férfival, amit elmondtam neki, megbántam"


"A párom nem romantikus típus" - "tudom, hogy ő is szeret, csak nem igazán tudja mindig kifejezni az érzéseit."


"Nem érzem a szerelmet és így nagyon nehéz" - "Ennek ellenére nagyon szeretem és tudom, hogy ő is szeret"


"tudom, hogy ő is szeret, csak nem igazán tudja mindig kifejezni az érzéseit" - "hiányzik, de leginkább az, hogy a szemembe nézzen, hogy megsímogasson, hogy érezzem, hogy nő vagyok"


"Nem egy másik férfitól akarom megkapni a törődést" - "de vonz egy másik férfi.", "kapcsolatunk elején megcsaltam egy férfival"


Tudom, hogy azért kicsit sarkít az egészen, hogy kiemeltem mondatokat kontextusból, de azért érzed ezt a kemény ellentmondást, amit árasztasz magadból?


Persze, én elhiszem, hogy úgy érzed van rá okod, hogy ezt tedd, de ne haragudj, amikor ilyeneket olvasok, azt undort érzek. Elejétől kezdve van baj, ahelyett, hogy akkor eldöntötted volna, hogy most akkor ez neked így jó-e, avagy vállalod a felelősséget, hogy megpróbálod, de nem jön össze, te már is mentél más ágyába. Elméletileg érzed hogy szeret, de nem érzed hogy szeret és nem érzed magad nőnek. Ezt ugye te sem gondolod komolyan? Majd miután egyszer hibáztál, nem vontad le a tanulságot, úgy látszik nem érzed mennyire undorító dolog volt, nem érzed, hogy ezzel valószínűleg megbántottad, most ugyanezen gondolkozol és közben magyarázkodsz nekünk. Ha úgy érzed, hogy ez a kapcsolat a te igényeidnek nem megfelelő, akkor szakíts, és azzal dughatsz, és érezheted magad nőnek, miközben az élvezetért dugnak téged, akivel csak akarsz.

2019. márc. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 The pale emperor ***** válasza:
100%

Te megérdemled ezt az embert. Állításod szerint is egy rakás szar volt az elején is. Imádom az ilyen kérdéseket, hogy ilyen meg ilyen a párom hogy változtassam meg. SEHOGY! Keress olyat aki megfelel. Vagy kapcsolatfüggő vagy? Vagy félsz tőle? Komolyan amíg nem értem ehhez a passzushoz, hogy hogyan viselkedett veled 18 évesen sajnáltalak. De így....


Ő ilyen. Tetszik? Maradj. Nem tetszik? Lépj tovább. Nincs jobb válasz. De ha maradsz akkor ne gyere vissza siránkozni, hogy " jaj jaj még mindig nem változott mit csináljak?"


Akkor szépen edd meg amit főztél. Nagykanállal.

2019. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Nem megváltoztatni akarom a páromat, csak egyszerűen képtelen vagyok kezelni ezt a helyzetet. Annyit gondolkodtam már rajta, de úgy érzem, nincs erőm hozzá. Kavarognak bennem az érzések és amiatt szégyellem leginkább magam, hogy a párom mellett ilyen érzéseim vannak.
2019. márc. 19. 15:30
 16/21 anonim ***** válasza:
Nem szégyenled magad eléggé, az a baj.
2019. márc. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én elhiszem, h sz@r lehet most neked, de ezt a helyzetet te magad teremtetted... Nekem már az is furcsa, h hogy képes vki olyan párkapcsolatban meglenni, amelyben nem érzi magát igazán nőnek/ffinak az ember...

Én ezek után már tuti nem költöznék össze, hanem inkább "szevaszt" intenék,és korrektül lezárnám a helyedben a jelenlegi párkapcsolatot. Aztán már azt csinálhatsz amit csak akarsz, szabadon.

2019. márc. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

Nem hiszek a távkapcsolatban, és ahogy olvastam a Veled történteket Nálatok is azt látom,hogy nem működik. Elviekben igen, hiszen valószínű,hogy még azt is érzitek, szeretitek a másikat, de a tetteitek egyik részről sem ezt bizonyítják.


Ragaszkodsz a párodhoz mert azt mondja,hogy szeret, és mert ezt annyira bizonygatja is. De amiket írsz abból nem az jön le,hogy mindezt az érzelmei is igazolják Feléd.


A másik pasihoz azért vonzódsz mert a közeledben van, vágyat ébresztett Benned, ami akár nem is törvényszerű,hogy Iránta történik, csupán mint pasihoz vonzódsz, és egészséges nőként vágysz az ölelésre. Amit a párodtól -nem tudom miért- még abban az időben sem kapsz meg amikor a távkapcsolat miatt találkoztok.


Gondolkodj el a továbbiakon, nem biztos,hogy kell az az azonnali összeköltözés..

2019. márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Nem térnék ki minden aspektusra, de azt elmondanám, hogy én nem attól érzem magam nőnek, hogyan néz rám a párom, vagy mások. Ők viszont attól néznek rám nőként, hogy úgy érzem magam. Amikor bombanőnek érzem magam, akkor érzem, hogy a párom is imád. Ha nehezebb időszakom van, és nem vagyok annyira nő, akkor rajta is ezt veszem észre, hogy lankad a figyelme irántam. Neked kell dolgoznod azon, hogy nőnek érezd magad. Aztán pedig eldöntheted, hogy érzed jobb nőnek és embernek magad.
2019. márc. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megbántani, de szerintem szakíts. Nem szeret. És ha oda költözöl sem fog változni semmi, hogy többet foglalkozzon veled. Ő meg van elégedve azzal, amit lát benned.

Természetesen a te életed, úgy éled és azzal, akivel akarod. De mellette elfogod fecsérelni a fiatalkori éveidet.

2019. márc. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!