Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ugy erzem engem csak megbetegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugy erzem engem csak megbetegit a parkapcsolat. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Testileg, lelkileg leepulok egy kapcsolatban.
2019. márc. 21. 12:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezt fejtsd ki bővebben.
2019. márc. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rosszul választasz párt és teljesen rosszul gondolkozol a kapcsolatokról. Irreális kis álomképeid vannak arról, hogy milyennek kéne lennie. Ha mondasz még pár bővebb infót akkor ennél többet is tudunk mondani.
2019. márc. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
77%

Az, hogy szar kapcsolatban vagy.


Lépj ki.

2019. márc. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szakíts!
2019. márc. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Izabella220 ***** válasza:
60%
Nem mindenki tud egy kapcsolazon belül élni felszabadultan,sőt valaki azt hiszi mindig minden csak alkalmazkodás.Frusztráció.
2019. márc. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5-os valaszolo kozel jar :-( :)
2019. márc. 21. 13:11
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ti alakítjátok a párkapcsolatot és nem fordítva. Ha a párkapcsolat rossz, akkor azért rossz, mert rosszul csináljátok. Nincs olyan, hogy "neked nem való a párkapcsolat", mert a párkapcsolat nem egy tőled függetlenül, rajtad kívül álló, önmagában értelmezhető dolog. A párkapcsolatot és a problémáit meg lehet ismerni, meg lehet érteni és meg lehet oldani, sőt, még meg is lehet előzni. Szóval mit csináltok rosszul és mit lehetne tenni ellene?
2019. márc. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
Engem 12 éve betegít egy párkapcsolat, kilépni nincs lehetőségem. Ha bárkinek mondanám el se hinné h boldogtalan vagyok, mert nem látszik. Egyszer még pár évvel ezelőtt majdnem sikerült kilépnem belőle, aztán maradt minden mégis. Ház hitel gyerek, sajnos ez már így marad. Ha van eszed azon nyomban kilépsz a kapcsolatból, ha nincs úgy jársz mint én.
2019. márc. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
32%
Szintén ilyen vagyok, 5. és 8. válaszolóval értek egyet
2019. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
En pedig veled 9. Valaszolo :)
2019. márc. 21. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!