Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl?

Figyelt kérdés
A barátom mostanában furcsán viselkedik. Írok neki valami hosszút ő meg egy két szóban válaszol. Ma reggel például egy lánnyal volt a buszon és erről küldött is egy képet. Nagyon mérges lettem rá, mert szerintem ezt nem nekem kéne elküldenie. Én nem a haverja vagyok. Ha felhozom ezeket a dolgokat akkor mindig hárít és én vagyok beállítva hisztisnek. Nem mellesleg kihúzott belőlem információkat a volt kapcsolataimról. Egy majd nem egy éves kapcsolatom volt, egy amikor csak kavartam a fiúval, mert szerelmes voltam belé és nem akart velem összejönni, meg egy egyéjszakás amit iszonyatosan bánok, a kavarós kapcsolatommal együtt. És ezekkel az infókkal dobálozik állandóan amikor féltékeny vagyok. Mit tehetnék. Segítsetek. És velem van a baj, én reagálom túl hogy ő képeket küld ahogy az állítólagos lány haverjaival van? A segítséget és az elolvasást is köszönöm.
2019. márc. 21. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Veled csak az a baj hogy egy ilyen s**fejjel szóbaállsz...
2019. márc. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adok az elsőt. Miért vagy ilyennel? Ja, gondolom mert tömegcikk.. bárki össze jönne vele. Miért nem keresel olyant, akivel kevesen jönnének össze és még értékelne is?
2019. márc. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szakitas. A fenykepkuldos dolog egyertelmuen mutatja, hogy az alapveto udvariassagi keszsegek hianyoznak nala. Ez NEM fog valtozni. Sosem fog veled tiszteletteljesen banni. A kedvesseg nem eleg egy kapcsolathoz, kell a tisztelet is. Sokan nem ertik, hogy a parjuk az nem egy ellenkezo nemu haver es nehany dolog kerulendo.

Az meg egyenesen alattomos, hogy a te hutlenseg miatti aggodalmaidra a fejedhez vagja a multbeli dolgaidat. Leforditom neked miert csinalja ezt: a kimondatlan lekvazasoddal akar elhallgattatni. Csitulj el, ne faggasd ot, hiszen te csak egy egyejszakas lotyo vagy, nem fog kisasszonykent banni veled. Ezt persze igy nem lehet kimondani, de ez van a hatterben.

Szerintem teljesen egyertelmu, hogy nem szamithatsz tole mas banasmodra a kesobbiekben sem.

2019. márc. 21. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem reagálod túl. Érzed, h vm nem stimmel, ő meg benned próbál meg bűntudatot kelteni, h saját magáról elterelje a figyelmet.

Én is benne voltam egyszer egy nagyon hasonló sz*r kapcsolatban, bánom, h nem hagytam ott korábban.

2019. márc. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!