Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Boldog akarok lenni és Őt is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boldog akarok lenni és Őt is boldoggá tenni! Mégis a bizalmatlanságommal sok mindent elrontok. Ti hogy tennétek?

Figyelt kérdés
Több mint 3 éve vagyunk együtt párommal, van egy gyönyörű kislányunk is. Kapcsolatunk közepe fele, volt páromnak egy kis megingása, de nem csalt meg, időben észhez tért. Azóta nehezen bízok meg benne, pedig most már 100%-ban a családjának él. Nagyon nyitott, barátkozós, ismerkedős típus, így sok lánnyal jóban van, csupán barátilag, ebben biztos vagyok. A lényeg: muszáj szerintetek mindenről tudni ami régen történt? Állandóan hergelem magam, hogy tudni akarom a részleteket hogy mikor mit művel a lány ismerőseivel, amivel szerintem elérem előbb utóbb hogy besokall. Ha most jól működik a kapcsolatunk, és tényleg boldogok vagyunk, akkor ezzel csak elrontom az egészet?
2010. júl. 3. 22:55
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Legbelül tudom hogy bízhatok benne. Talán tényleg az én önértékelésemmel, és a régi csalódásokkal van a baj, amit tudom jól nem szabad kivetíteni a mostani jelenleg jól működő kapcsolatra. És abban is igazad van hogy nem nagyon értékelem magam. Tudom miben vagyok jó, ezért mindent meg is teszek, de ez mind itthonra korlátozódik. (Jól főzök, szépen nevelgetem a lányunkat, jól bánok a pénzzel ... Állítólag) De mint nő tényleg nem tartom magam sokra, és egy idő után elég lehangoló csak háziasszonynak és anyukának lenni. Nemsokára visszamegyek dolgozni, az talán majd helyre ráz.
2010. júl. 4. 14:02
 12/15 anonim ***** válasza:

jelzem a társadalom tükörkép!

a munkahelyen is akkor ismernek el, ha te elismered magad, felemeled az elvégzett munkádat, tehát prezentálsz: hogy ezt is meg ezt is én tudom megcsinálni!

ha sajnálod magad, mások is sajnálnak

ha jó nőnek tartod magad, mások is annak fognak, mert arról fogsz zengeni (ugye milyen jó a maxfactor körömlakkom?-ki mondja erre, hogy nem?)

szóval fel a fejjel

és még amit szeretnék mondani, ha a párodtól érzelmekre van szükséged, soha ne nyarvogj, mert én akármikor ezzel az eszközzel akartam érzelmeket kicsikarni, nem ment, sőt dacosabb lett, de amikor a sarkamra álltam, hogy elmehet akkor ha nem tetszik, akkor kezdett így meg úgy szeretni.

2010. júl. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ha egy nő ennyire rám mászna a féltékenységével, akkor nem bírnám sokáig hogy megfolyt, bármilyen jó nő is. Viszont ha még nem is jó nő....


Ha fél évig bolond voltál és megszűntél nőként és társként funkcionálni, arra nem lehet mentséged. Egy kapcsolatba kell a kiegyensúlyozott szexuális és egyéb együttlétek, ez bizonyos, a párkapcsolatért felelős hormonok szintjét tartja rendben. Ha a kutyádat nem eteted, akárhogy is szereted, máshol fog kaját keresni, mikor már megunta a nyüszögést, és ezt valahogy egy nő sem képes felfogni!


Ha egy kolléganőjével jól el tud lenni munkán kívül, az az első lépcső. Ez nem feltétlenül vezet bárhová is, de az alap megvan.


Én férfi vagyok, és ha a párom bolond, és nem akar engem, vagy nem akarja megadni nekem amire vágyok, akkor kereshet bármilyen mentséget, Úgysem fog olyant találni ami megvédi a kapcsolatunkat. A férfiaknak nő kell! Ennyi! Nem nyafogó féltékenykedő háztartási alkalmazott, vagy nevelőnő!

2010. júl. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

előzőhöz szólnék:

az én párom mégis rám kényszeríti a háztartást, és még számon is kéri, és mindig más izgatja fel, hiába vagyok akár szexi ruhában a legdögösebb ribanc este

szóval nem nő kell a férfiaknak, hanem mindig más, meg egy csicska aki ezt elviseli szótlanul a konyhában

2010. júl. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

tegnapelőtt 20:27


Férfiakról beszéltem nem rabszolgatartókról!

Egy igazi férfi segít és átveszi a terhek egy részét, és rajong a szexi nőkért, főleg, ha azok odaadóak!

2010. júl. 21. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!