Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy kezelnétek, ha a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kezelnétek, ha a párotok színészként mással csókolózna?

Figyelt kérdés
Hogy tudja ezt valaki elfogadni? Oké, hogy munka, de ez intim dolog is egyben. Illetve ott vannak a szex jelenetek is.

2019. márc. 25. 21:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%
A szexjelenetek legtöbbször dublőrökkel történnek. Egyébként szerintem, aki egy színésszel kerül közelebbi kapcsolatba, az tisztában van vele, hogy a párja néha ilyen jellegű szerepet is kap.
2019. márc. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
18%

Sosem néznem el (ezért sosem szerettem volna színész lenni mert egyrészt magamtól sem néznem el hogy mást csokoljak meg miközben van barátnőm vagy feleségem!) egyrészt szerencse mert nem színét választottam! Ha az is lenne fuuuu ki csinálnám magam

Ultimátumot adnék neki

Vagy csak olyan szerepet vállalhatna el amiben nincs csók! Vagy felhagy a szineszkedessel! Ha nem én nem fogok tudni mellette lenni! Mert azt akarom hogy csak is az enyém legyen! (Érvényes ez fordítva is mindaddig mig ehez tartja magat még csak gondolatban sem fogom meg csalni!) :D oke ez kicsit durván hangzot de amikor tényleg szerelmes az ember az tudja miről beszélek!

2019. márc. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Igen, tudom miről beszélsz. :) Ez egy undorító szakma szerintem.
2019. márc. 25. 22:17
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Pedig ezt muszáj tudatosítani hogy munka. Sokszor egyébként színészek ezért választanak maguk melle is szakmabeli párt, mert egy szakmabeli érti hogy az nem arról szól.

Van egy színész ismerősöm (színpadi színést, sok darabban játszik) akivel egyszer beszélgettünk és valahogy szóba került ez a színpadi csók téma. És ő mondta hogy igazából a színeszek akik játszanak közbe nem arra gondolnak hogy jaj most mi csókolózunk és akivel ott vagy az vonzó-e vagy sem hanem arra hogy ezután mi a szöveg, mit kell mondani, hova kell menni stb. Ha jobban belegondolsz teljesen logikus hogy amikor benne vagy egy darabban és azon kattog az agyad hogy mi után, mi következik és ezt 600 ember nézi hogy te most ott csókolózol abba srmmi romantikus nincs.

Szóval én igazából megérteném (nem vagyok színész, még a közelében sem vagyok:D) de akit ez zavar és adott esetben előre.tudja hogy zavarja az ne próbáljon színészekkel összejönni. De ez csak az én véleményem.

2019. márc. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
33%

"600 ember nézi hogy te most ott csókolózol abba srmmi romantikus nincs."


Akkor nem valami jó színész, ha semmi romantikus nincs benne. :D Pont az a lényege, hogy élethű legyen a jelenet. Persze értem én, úgy gondoltad valószínűleg, hogy a színészek számára, akkor és ott nem romantikus. Mégis vannak olyan színész kollégák, akik munka közben jöttek össze.

2019. márc. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
89%
#5 nyilván csak eljátszák hogy romantikus, de nekik nem romantikus. ;) ha te jatszod a terminátort, nem kell hogy egy szenvtelen gyilkos robot legyél, elég az is, ha úgy teszel, mintha. ;)
2019. márc. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Valóban adódnak bonyodalmak. Főleg, hogy sokszor a való életben is barátok. Ugyebár ha már barátok, még nagyobb az esély a bonyodalmakra.
2019. márc. 25. 22:47
 8/16 anonim ***** válasza:
31%

4-es válaszoló vagyok

#5 nyilván úgy értettem hogy a színészek szamara ne romantikus. A nèzöknek az. Bírom hogy mindenbe bele kell kötni:D gondoltam evidens és nem írom le de akkor tessék.

2019. márc. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez neked nem adja, akkor tipli. En mondjuk lesz**nam.
2019. márc. 25. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Számomra a párkapcsolat nem a birtoklásról szól, hanem a megengedésről és a szárnyalásról, így már maga a kérdésed is értelmetlen.
2019. márc. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!