Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Segítséget kérek. Válságba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget kérek. Válságba került a házasságom. Én úgy érzem, megcsalt a férjem, bizonyítékom konkrétan nincs. Ő tagad. Voltak egyéb problémák is, de a megcsalás, a bizalom hiánya a legnagyobb gond. Vajon tényleg megcsalt? Mit tegyek? (Hosszú lesz)

Figyelt kérdés

Kb. másfél évvel ezelőtt költöztünk családi házba, akkoriban kezdett el beszélgetni egy iskolai barátnőjével. A költözés után velem nagyon csúnyán beszélt sokszor, de ezt ráfogtuk a stresszre a költözés miatt, egy-két hét után helyrejött a kapcsolat (talán).

Majd ezután megváltozott. Másképp öltözött, egyedül mászkált el, dugdosta a telefonját, valakivel szinte állandóan beszélt (ezzel az iskolai barátnővel legtöbbször). Majd jöttek szívecskés üzenetek, félmeztelen kép, kérdőre vonás részemről, de én voltam a hülye.

Előtte nélkülem soha nem ment sehova. Ekkortájt elkezdett otthon unatkozni, ezért bejárt csak úgy körülnézni a városba, plázába (férfi, előtte ilyent nem csinált, velem is utált vásárolni járni). Lefogyott, edzett stb.

Ekkoriban még csak ezek voltak a jelek. Majd tavaly előtti karácsony előtt észrevettem a banki oldalunkon, hogy egy ékszerüzletben vásárolt. (Soha nem szoktunk egymásnak előtte ajándékozni, ő nem is szeretett soha) Sajnos akkor hülye voltam, és rögtön rákérdeztem, de azt mondta nekem vette. (Még mindig úgy gondolom, hogy nem). Majd májusban az autóban találtam egy számlát egy fülbevalóról (a "nekem vett" ajándék egy medál volt), de akkor is neki állt feljebb, persze akkor is én voltam a hülye, és továbbléptem. Persze előtte összeismertetett ezzel a nővel, eleinte el is hittem, hogy akkor tuti nem "barátkozna" velem a csaj, ha lenne köztük valami. De aztán ott is voltak fura dolgok. Bent volt a wifink a telefonjába, amikor elvileg először volt nálunk, de az érzésem is olyan volt, hogy ő már volt itt stb. Nem akarom ragozni.

Mostanában már nem ilyen feltűnő a dolog, de a beszélgetés, meg az elmászkálás megvolt. Ezen kívül is sok minden összejött. Nem figyelt rám, hiába kértem stb.

Két hete robbant a bomba, akkor valami apróságon, de az volt az utolsó csepp nálam.

A megcsalást azóta is tagadja teljes mértékben, mindig én jövök ki rosszul, én vagyok a hülye.

Most mondja, hogy szeret, meg udvarol, meg figyelmes, meg ilyenek, de már nem bízhatok benne. Azonkívül elég önző, nem nagyon figyelt rám az utóbbi időben, akármit mondtam neki elfelejtette.

Bocsi, hosszú lett. Szerintetek mit tegyek?


2019. márc. 28. 12:38
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
63%
Sajnálom a helyzeted.Kitartast!
2019. márc. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem ezek alapján 100%, hogy megcsalt vele. Már csak a tudat, hogy hülyének néz, vérlázító szerintem.

Most a megcsaláson kívül is semmibe vesz, nem törődik veled, elhanyagol. Már ez is önmagában válóok. Akkor meg miért áltatod még magad?

Jobb ez nem lesz...

30n

2019. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi kérdező,de nem ő néz hülyének,hanem te magad. Tényleg egyszerűbb lenne,ha tetten érnéd a kanapédon? Magadnak kéne hinned nem neki függetlenül attól,hogy mit mond.

De szerintem pont az a megalkuvó nő vagy,aki simán megbocsát, mert a gyerek,meg a ház,meg biztos megbánta.

2019. márc. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Az 56%-os (#11 és #16 válasz) remélem, hogy egy troll. Aki szerint a férfinak joga van egy kis szórakozáshoz (értsd: félrek*rni), és a gyerek érdekében a nőnek kötelessége mindent elviselni, az a női nemet minek tartja, valami biorobotnak?

Ha te pasi vagy, kedves 56%-os, remélem, a biorobot fajtársaim bottal sem nyúlnak hozzád...

Ha meg nő vagy, remélem, nincs gyereked, hogy ezt a beteg életfelfogást továbbadd neki.

2019. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
83%

Itt sajnos egészen biztos a megcsalás, ennél egyértelműbb nem is lehetne.

Valószínűleg akkor is kidumálná magát, meg te lennél a hülye, ha konkrétan a saját ágyatokban látnád őket.

2019. márc. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
79%

11# nagyon primitív vagy... Szerinted az a gyerek érdeke, hogy végig nézze ahogy az apja folyamatosab hülyère veszi és megalázza az anyját? Csak gratulálni tudok... Nem mindig az a gyerek érdeke, hogy együtt maradjanak. Hiába hivatkoznak sokan erre. Inkább váljanak el és legyenek boldogok valaki mással. Egy ilyen gerinctelen féreg, nem fogja abbahagyni..

Majd lesz más nő még..

2019. márc. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
83%
16# ezt nem neveznèm kis kalandnak... Kis kaland az maximum ha részegen felszed valakit és egyszeri alkalom... Ez már vérlázító amit ez a pasi művel... Szánalmas az ilyen...
2019. márc. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
84%
11# a pasi amúgy nézte a gyereket mikor ferekkefèlt még mikor állandóan lelépett otthonról, a feleségère meg nagy ívben tett? És mèg haza is viszi a nőt... Undorító patkány az ilyen. Nem tudom fordított helyzetben te mit szólnál...
2019. márc. 28. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
78%

Egyébként még ha sikerülne is kihúzni belőle a vallomást, megbánná előtted, nyalizna egy rövid ideig, aztán megint találna egy nőt, és újra elkezdődne ez a rémálom.

Aki egyszer megteszi, megteszi máskor is, csak idő kérdése.

2019. márc. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a megerősítést. Az a baj, hogy egyfolytában mondogatja, hogy ő nem csinált semmit. Ő nem csalt meg. Nincs bizonyítékom, csak a megérzéseim miatt akarok feladni egy 14 éves házasságot.

És minden amit én mondok hülyeség, nem úgy van, ő változni akar, meg ő szeret. Meg ilyenek.

Egyik szavával, hogy akkor keressek ügyvédet, a másikkal meg, hogy ő nem ír alá semmit.

Megfenyeget, hogy összepakol, elmegy, aztán mikor látja, hogy nem hat meg, akkor nem megy sehova.

Néha lelki terrornak érzem, mert az érzelmeimre próbál hatni, és én mindig elbizonytalanodok.

2019. márc. 29. 08:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!