Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom soha nem dícsér meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom soha nem dícsér meg semmit. Mit jelenthet ez? Nem szeret? Nem tart csinosnak?

Figyelt kérdés

Ha veszek egy új ruhát soha nem mondka hogy jó vagy jol áll. Mindig vagy leszólja vagy annyit mond hogy nem rossz..

A parfumomre azt mondja hogy büdös...(pedig mindenki oda van erte milyen jo illatu)

Soha nem mondta még hogy szép vagyok. Azt se hogy esetleg hiányzok neki. Annyira fura ez nekem.

1eve vagyunk egyutt



#leszólás #Nem dîcsér
2019. márc. 30. 20:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
TE választottad.
2019. márc. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy mégis mi tart mellette?
2019. márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minek vagy vele ha semmiben nem értékel?
2019. márc. 30. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
A kérdező tipikus kapcsolatfüggő, ezen felül döntésképtelen.
2019. márc. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Miből gondolod ezt hogy döntésképtelen vagyok? Ugy megis 🙂

Ja es a messengerbe kb minden nap mas lanyt latok nala... :)

2019. márc. 30. 21:06
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Attól, hogy másoknak tetszik a parfümöd szerinte lehet büdös. Egyik exem is hordott olyat amitől a hányinger kerülgetett, nem tetszenek az olyan illatjegyek és kész. Csak mi felnőttek módjára megbeszéltük és akkor fújkálta magára amikor nem találkoztunk, ha együtt töltöttük az időnk azokat viselte amik tetszettek nekem is.


Ettől eltekintve a pasid valószínűleg nem szeret, csak látja rajtad, hogy lábtörlő jellem vagy és el van veled valameddig.

2019. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem pl. abból gondolhatja a válaszoló, hogy döntésképtelen vagy, hogy tudod ezeket a dolgait a pasikádnak és mégsem rúgtad még fel műholdnak a pics..ba. Nem tudom, talán ezért? Ezt tényleg magyarázni kell?
2019. márc. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!