Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy laza több alkalmas szexkap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy laza több alkalmas szexkapcsolatból, lett már valakinek komoly érzelmeken alapuló szerelem? És hogyan jöttél, jöttetek rá, és ki mondta elöbb hogyan érez?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 13:41
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Lány vagyok.És Te?Nálad hogy van ez a helyzet?Nem értem a kérdésed?
2010. júl. 6. 22:15
 12/24 anonim ***** válasza:
46%
Hat az en esetemben konkretan kapcsolatnak indult aztan a szex annyira jo volt, h maradtunk annal 1,5 evig mikor ö össze jött vlkivel vagy en akkor nem szexeltünk utana megint ...es bar vonzodunk egymashoz a mai napig mert többnek erezzük mint szex... a szerelem nem tud müködni pont az elmult 1,5 ev miatt... Meg1x nem mennek bele egy ilyen szexkapcsolatba...meg masmilyenbe se :)
2010. júl. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
46%
Hát nekem is van/volt egy ilyen szexen alapuló kapcsolatom ami nagyon jó volt! És még annyiban érdekes is volt hogy neki volt barátja nekem meg volt barátnőm én szakítottam hogy együtt lehessünk kis idő után ő is szakított hogy együtt lehessünk és amikor összejöttünk akkor nem működött a dolog pedig már kimondtuk hogy együtt akarunk lenni mert érezzük hogy ez több a szexnél! Aztán ő kibékült a barátjával és megint működik a dolog:D
2010. júl. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

A mostani barátommal így kezdődött a kapcsolatunk...Régi ismerősként felkeresett,találkozgattunk,hamar lefeküdtünk...Én csakis laza kapcsolatban gondolkoztam,mert nem sokkal azelőtt lettem túl egy nagy csalódáson,hogy ismerkedni kezdtünk.Egyik este kész tények elé állított:elmondta,hogy úgy érzi belémszeretett és hogy szeretne ezentúl a barátnőjének hívni.Akkor még visszautasítottam,mert nem voltam benne biztos,hogy akarom.De ő kivárt.1,5 hónap múlva félve,de elmondtam neki,hogy többet érzek iránta,mint azt bármikor is terveztem,úgyhogy ha áll még az ajánlata,miszerint a barátnőjének szeretne hívni,akkor elfogadom,mert mostmár én is ezt szeretném:)Jó döntés volt,nagyon jól kijövünk:)

20/L

2010. júl. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem szokott komoly dolog lenni belőle. De ide a kérdésnél fogva most az a pár ember fog írni, akik kivételek. Ez ne tévesszen meg. Ne hagyd magad kihasználni. Iszonyú megalázó egy nőnek ez az összejárósdi (és sokszor a férfi is annak élheti meg, ha ő a szerelmes fél) - én se bírtam egy hétnél tovább (egy olyan emberrel akit akkor kénytelen voltam exnek hívni) :S Megmondtam, hogy nem csinálom tovább, nem érdekel, vegyen magának ágymelegítőt, én ennél többet érek, sajnálom. És komolyan is gondoltam, nem volt bennem számítás. Szerelmes voltam nagyon, de a büszkeségem többet ért. 3 nap múlva rendesen összejöttünk, de egyrészt, ezt kivételes esetnek tekintem, nem fog mindenkivel ez történni, az én kedvesem egy kivételesen érzelmes ember, nem egy átlag hímsoviniszta pasi (márpedig neked lehet olyannal is dolgod... aki szemrebbenés nélkül kihasznál). másrészt komolyan nem kívánom senkinek az előtte levő időszakot... Mesélj már az emberedről, meg kicsit bővebben arról, hogy miért csak "összejártok", hogy van ez? (segítek belőni, hogy várhatsz-e tőle többet---)
2010. júl. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem pl. nem jött össze. Beleszerettem pár hónap után a srácba majd ő otthagyott egy másik csajért. :( Utána még összejárogattunk, de a végén tényleg vége lett, mert neki csak arra kellettem.
2010. júl. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nekem volt több is, de egyikből sem lett mélyebb kapcsolat. Mondtam a csajoknak, hogy ha találnak valakit, aki bejön nekik, akkor menjenek, ne csináljunk belőle problémát. Előbb-utóbb találtak, addig meg jól éreztük magunkat.
2010. júl. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem is csak szexnek indult, aztán most alakulgat, kezdi beismerni hogy félt, barátnőjének hív,gyakrabban keres, nem csak mikor rájön a kangörcs stb... :D Én szeretem őt meg sztem ő is engem, de arra várhat hogy én mondjam ki előbb :P
2010. júl. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Igen lett, barátom egy férjes asszonnyal, az érzelmek viszonzatlanok voltak, de ő évek alatt se tudta kiverni a fejéből...
2010. júl. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
szia.tegnap elötti válaszoló vagyok.Énis lány vagyok és egy hosszú több mint egy 1éves ismeretségből belementem vele egy szexkapcsolatba,csakl az a bökkenő hogy jó multkor hallottam az egyik ismerősömtől h van egy csaj aki rá van mászva!Én erre olyan féltékeny lettem hogy megtudtam volna tépni és elkapott egy síró görcs.És ez rossz mert megbeszéltük h semmi érzelem(de persze ő az egész életét,bánatát rám akasztotta).és rá kellett jönnöm h szeretem.Azóta nem keresem mert nem merem bevallani h szeretem.Mit csináljak?Bevalljam vagy ne is keressem többé?Tanácstalan vagyok.Te bevallottad neki?26L
2010. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!