Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy laza több alkalmas szexkap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy laza több alkalmas szexkapcsolatból, lett már valakinek komoly érzelmeken alapuló szerelem? És hogyan jöttél, jöttetek rá, és ki mondta elöbb hogyan érez?

Figyelt kérdés
2010. júl. 4. 13:41
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Az Én helyzetem kissé bonyolultabb.Ketten is visszakérdeztetek.Az utolsó válaszadónak irnám,az hiszem Én sem merném keresni,de mindenképp jobb elmondani az igazat,minthogy gyötrödjünk.Én még nem vagyok biztos az érzéseimben,csak ez a kérdés eléggé foglalkoztat.És még ahogy más is irta,igen nem biztos,hogy ezt érdemelnénk?Én 32 éves lány vagyok,és a volt párom egyik ismerösével vagyok igy.De nekem már van egy 2 éves gyerköcöm is,ezért nem nagyon akarok "ugrándozni".
2010. júl. 7. 22:20
 22/24 A kérdező kommentje:
00:18 as válaszoló is kérlek,ha tudsz segits!
2010. júl. 7. 22:23
 23/24 anonim ***** válasza:
Szia! Elég régi a kérdés,de én most ugyanebben a témában vagyok.Mi lett a végülis ennek az egésznek a vége?
2012. dec. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
:D
2016. júl. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!