Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmet hogyan tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmet hogyan tudnám meggyőzni, hogy ne nappalin járjon egyetemre?

Figyelt kérdés

Az a helyzet állatire féltem a bnőmet, és most, hogy egyetemista lett mégjobban. Nem az, hogy benne nem bízom, hanem inkább a férfiakban.


Hogyan vegyem rá, hogy inkább levelezőn végezze az egyetemet és ne nappalin?


2010. júl. 4. 14:17
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/179 A kérdező kommentje:

"még ha nem is lesz kolis"


Barátnőm sem kolis, hanem bejár itthonról minden nap, szóval tényleg de tényleg nem értem mi a jó fenéből maradna ki!

2010. júl. 4. 14:37
 32/179 anonim ***** válasza:
100%

Akkor, ha szted így működik, miért ne lehetne nappalis?:D:D

Mellesleg simán nem fog pár egyetemi bulit kihagyni szerintem, ahova nem mindenképp engednek be kicsiket(vagyis téged..)

2010. júl. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/179 anonim ***** válasza:
88%

"De akkor is zavar, hogy nem láthatom, hogy mit csinál."

Itt a baj. Nem bízol benne, ez annak a tipikus jele.

Mellesleg levelezőn mit csinálna egész nap? Otthon rohadna?

Ahhoz meg nem kellene nagy IQ felfogni, hogy a levelező meg a nappali között milyen különbségek vannak.

2010. júl. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/179 anonim ***** válasza:
100%
Akkor milyen szörnyűség történhet vele az órákon?
2010. júl. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/179 anonim ***** válasza:
93%

Aztaku...!!!

De jót röhögtem ezen a kérdésen :D Valahogy meglátszik, hogy még egy éretlen 17 éves vagy, de nagyon.Ilyen viselkedéssel fél éven belül elfog hagyni a barátnő, de az tuti h nem lesztek együtt évekig, ha te mindent megfosztanál tőle a saját önzőséged miatt, ilyen srácot is ritkán látni, ez már ultra ciki!Ne magyarázd már be a süket dumádat, hogy bízol benne, csak a fiúkban nem!(kacc-kacc) Neked még elég sokat kell tanulni azt látom, de tudod mit, mondd el ezt neki és majd számolj be h mit mondott:D biztos örülni fog!:D

2010. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/179 anonim ***** válasza:
100%
de h*lye vagy
2010. júl. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/179 anonim ***** válasza:
100%
Milyen csaj az, aki veled össze bírt jönni? :D
2010. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/179 A kérdező kommentje:

"Magyarázd el, mitől félted, ha nem értjük."


Rendben!


Ettől félek: hogy ott az egyetemen valami srác lecsapja a kezemről. Gimiben annyira más volt. Egész nap vele voltam, láttam, tudtam mit csinál. De itt más. Csak telón dumálunk, este látom csak. Ez így nekem nagyon nem jó.

És nem benne nem bízom, hanem a férfiakban, mivel látom, hogy mit művelnek a környezetemben. Példának okáért: az osztályomban is van olyan srác, akit nem érdekel, hogy egy lánynak van pasija, rámászik, fűzögeti...hát ezt az én bnőmmel senki nem fogja megcsinálni...ennyiről lenne szó csupán.

2010. júl. 4. 14:41
 39/179 anonim ***** válasza:
100%
Légy jó barátja, becsüld, törődj vele, ne őrjítsd meg a féltékenységeddel, és még bezárnod sem kell, hogy veled maradjon.
2010. júl. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/179 anonim ***** válasza:
100%
Igen, látom, mennyire bízol benne.
2010. júl. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!