Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti elhagynátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti elhagynátok a barátnőtök? Nők ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Ha úgy alakulna elhagynátok a barátnőtök ha nem vállalna több gyereket mert neki már van egy és csak egyet akarna márcsak? Mert úgy gondolja hogy kettőt könnyebb felnevelni mint pl. 4-5 gyereket? De ti akarnátok a neki meglevőn kívül még 3-4 gyereket mert szeretitek a gyerekeket? És nektek fontos hogy sok gyereketek legyen? Inkább tovább lépnétek és másik nőtől is lenne gyereketek? Csakhogy meglegyen az a 3-4 saját?


Nőkhöz pedig az a kérdésem: aki nem vállalná a több gyereket az hajlandó lenne petesejtet adni hogy béranya hordhassa ki és szülhesse meg a gyereket? Tudnátok sajátként nevelni?


Válaszokat előre is köszönöm!


2019. ápr. 3. 10:34
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
56%
Ne haragudj, de nagy butaság volt szülni neki, ha az ilyen alapvető dolgokban nem tudtok megegyezni. Nem is értem, hogy gondoltad, hogy bevállalod ezt a babát, amikor esélyes, hogy egyedül maradsz vele. Tehát kétgyerekes elvált nő leszel, a két gyerek két különböző apától...nice. Az ilyen pasival és semmit nem terveznék, mert egy hulladék. Nem azért mert többet akar, hanem mert felcsinál,majd közli veled, hogy elhagy ha nem úgy csinálsz ahogy ő akarja.
2019. ápr. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
56%
Férfiként, én már az ismerkedés fázisában közlöm, hogy nem kell gyerek.
2019. ápr. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
45%
Az ilyen a kapcsolat elején már kiderül, szóval itt el is hagynám, ha nem tudunk kompromisszumot kötni. Béranya vagy sem, nekem nem kell 3-4 gyerek. Ha a páromnak ez lenne az álma, akkor nem maradnék vele, mert nem egy az elképzelésünk a jövőnkről.
2019. ápr. 3. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
A bat sajnos elvetetni már nem tudom. De azért még bízom benne hogy felhagy ezzel a sok gyerek témával.
2019. ápr. 3. 14:44
 25/27 anonim ***** válasza:
19%
Nézd, a helyedben én felkészülnék arra az eshetőségre, hogy lelép. Ne az legyen, hogy pár év múlva meg amiatt jössz ide kérdést kiírni, hogy mit csinálj, megcsalt, egyedül maradtál 2 gyerekkel, esetleg nem fizeti a gyerektartást, a gyerek felé sem néz... stb. Kétlem, hogy változni fog. Ő olyan, mint az ivaros kan kutya.
2019. ápr. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
91%

A legjobb! Már most az az egyetlen reményed, hogy gyökeresen meg tudod változtatni.

Az nem opció, hogy ő neveli a gyereket, ha már annyira akarta, te pedig tovább lépsz?

Aztán legközelebb kicsit jobban megnézed, hogy kivel szexelsz védekezés nélkül pár hónap után...

A másik lehetőség, hogy elfogadod az ő nézőpontját, de érvényesíted a te érdeked is. Legyen 3 gyerek, 6 gyerek, vagy 10, de akkor a minimum, hogy házasságba érkeznek, és fele-fele arányban kiveszi a részét mindenből. Aztán egyből nem lesz akkora buli a nagy család.

Egyébként milyen jövedelmre tervezi a focicsapatot?

2019. ápr. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Jól fizető állása van. Otthonról dolgozik 2 cégnek is. Nem akarom odaadni neki a gyereket ha elhagy! Én fogom nevelni ahogy az elsőt is.
2019. ápr. 3. 16:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!