Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Ti elhagynátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti elhagynátok a barátnőtök? Nők ti bevállalnátok?

Figyelt kérdés

Ha úgy alakulna elhagynátok a barátnőtök ha nem vállalna több gyereket mert neki már van egy és csak egyet akarna márcsak? Mert úgy gondolja hogy kettőt könnyebb felnevelni mint pl. 4-5 gyereket? De ti akarnátok a neki meglevőn kívül még 3-4 gyereket mert szeretitek a gyerekeket? És nektek fontos hogy sok gyereketek legyen? Inkább tovább lépnétek és másik nőtől is lenne gyereketek? Csakhogy meglegyen az a 3-4 saját?


Nőkhöz pedig az a kérdésem: aki nem vállalná a több gyereket az hajlandó lenne petesejtet adni hogy béranya hordhassa ki és szülhesse meg a gyereket? Tudnátok sajátként nevelni?


Válaszokat előre is köszönöm!


2019. ápr. 3. 10:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező, ha szereted a gyerekeket, menj el fociedzőnek, vagy tanárnak, esetleg önkénteskedni gyerekek mellé. (Pl. Bátor tábor, gyerekhospice, stb.)


Én nő vagyok, van két saját gyerekem. A mostani páromnak egy sincs, tehát az ő részéről jogos igény, ha szeretne még egyet. Hosszasan mérlegelve a pro és kontra érveket végül úgy döntöttem, hogy részemről is rendben a dolog. De csak azért, hogy "meglegyen a darabszám", én biztosan nem szülnék senki kedvéért. Egy gyerek az gyerekenként 3 év durva önfeladás a nő részéről, amikor semmi más nincs, csak a kicsi, és szó szerint éjjel-nappal. A férfi élete ugyanúgy megmarad, ő dolgozhat, emberek közé járhat, vannak a napjának gyerekmentes szakaszai. Nos a nőnél ez nincs, és mivel kétszer már végigcsináltam, azt mondhatom, tudom milyen. (Akkoriban kezdtem el fórumozni, hogy ne felejtsek el beszélni, és ez nem vicc.)

4-5 gyereknek egyébként tér is kell, kétszobás panelbe nem igen kivitelezhető a project, valamint ennyi gyereknél már gyakorlatilag az egyik szülő beáldozódik a háztartás oltárán, és az az egyik szülő, az gondolom, nem te leszel, kérdező.

2019. ápr. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
Hat en alapból sem szeretnék 5 gyereket. Pedig én is szeretem őket. Sokszor jön fel a téma de mindig bocsánatot kell kérnem ha kiakadok mert nem hagy fel vele hogy 3 gyerek még kell. Ezt a komplikációt én is mondtam neki. Mi lesz ha nem lehet több? És itt jött a béranyaság szóba részéről. Nem tud róla letenni. Sokszor kerülném a témát de nem hagyja. Na olyankor akadok ki.
2019. ápr. 3. 11:23
 13/27 anonim ***** válasza:
28%
En ha akarnak se lehetne, szoval nem hagynam el a not ez miatt.
2019. ápr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
37%
Miért pazaroljátok egymás idejét, ha nem passzolnak össze az igényeitek? Most még szereted, aztán majd elmúlik a kezdeti lángolás. Ha neki ez olyan fontos, akkor menjen és keressen olyan nőt, aki hajlandó akár egy tucat gyereket is megszülni. Én 2-3 gyereknél nem nagyon akarnék többet, CSOK-ra meg nem szülök, ha amúgy nem akarok negyediket, csak azért lenne, mert akkor több pénzt kapnánk. Ha úgy sikerül (mert ikerterhesség jönne össze), persze, jöhet, de nem úgy van tervben. Ha valaki egy focicsapatot akar, az nem engem keres, de az sem, aki nem akar gyereket, mert én szeretnék, ha összejöhet, és az sem engem keres, aki nem maradna mellettem, ha kiderülne, hogy természetes úton nekem nem lehet gyerekem vagy csak nagyon nehezen. Mi ketten vagyunk tesók öcsémmel, ez jó, anyámék hárman, még az is jó, apámék 7-en nőttek fel (és volt még egy, aki csecsemőként meghalt), az nekem már sok.
2019. ápr. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
58%
Én a helyedben gyorsan abortálnék külföldön, majd elhagynám a pasit. Nem egyeztek életfelfogásban
2019. ápr. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
47%
Én dühös lennék rá, mert hát Orbán megígért egy 7 személyes autót, amire nagyon fáj már a fogam, és ezzel keresztül húzná a számításomat...
2019. ápr. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
37%

Úgy gondolom, hogy a hosszú távú terveket még az első gyerek jövetele előtt illene megbeszélni.

Nem vállalnék be semmiképpen sem ennyi gyereket, nagyon maximum kettőt.


"Inkább tovább lépnétek és másik nőtől is lenne gyereketek? "


És hogy fog foglalkozni az itt-ott szétpotyogtatott gyerekekkel? Vagy azt vallja, az a nő dolga, neki elég megcsinálni?

2019. ápr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
48%

Ja, hogy te vagy a nő a történetben, kérdező.


Akkor végképp megértelek, mert a pasik azt hiszik, hogy a gyerek az csak úgy nő magától, mint a gomba.

Ha van már saját közös gyereketek, én egy időre ráhagynám az úrra, hogy csinálja a logisztikát pár hónapig egyedül (edzések, szülői, tanulás a gyerekkel, minőségi idő, stb), aztán újra visszatérnék vele a témára.

Mi van kettőtökkel? Közös időre nem vágyna időnként? Mondjuk elmenni valahová gyerekek nélkül egy hétvégére?


Hú, de nem kellene nekem ilyen pasi, most hogy belegondoltam!

2019. ápr. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Szerintem ő nem gondolt bele sok mindenbe gyerekeket illetőleg. Mondtam hogy nem csak szeretni kell őket hanem nevelni is. Neki a neveléssel kapcsolatban is más nézetei vannak. Nem egyezünk ott sem mindenben.
2019. ápr. 3. 12:20
 20/27 anonim ***** válasza:
32%

Nem akartátok, de nem tettetek ellene, eldöntötted, hogy megtartod.

Most meg pislogsz, hogy vagy tenyészkanca leszel a kedvéért, legfeljebb 10 év múlva, 6 gyerekkel maradsz egyedül, vagy kihúzod magad és kidobod most.

Eső után köpönyeg.

Itt jó választásod már nincs, csak két rossz közül az egyik.


Azért azon gondolkodj el, hogy mennyire szereti a gyerekét (vagy a gyerekeket), aki azért elhagyja (az anyával együtt), mert nem lesz több testvére.

2019. ápr. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!