Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás vagy válás után hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izabella220 kérdése:

Szakítás vagy válás után hány évesen kezdtetek mehint single életet, és mikor találtátok meg az új társatoka, már aki talált?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 3. 11:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, milyen társról van szó:) Volt úgy, hogy szakítás után pár hónappal később új kapcsolatom volt, de az nem volt valami komoly, jól esett a társasága, de hamar kiderült nem tudtam úgy tekinteni rá, mint "páromra" hosszútávon.
2019. ápr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
62%

"single életet"


Anyám borogass!

Magyarul sem tudsz írni.

2019. ápr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
49%
Szingle életet.
2019. ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
13 év után szakítottunk és 1,5 hónapra rá lett párom akivel azóta is együtt vagyunk :-)
2019. ápr. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%

Szintén 13 év után egy hét kellett, hogy randira hívjon a pasi, akivel már azelőtt is bejöttünk egymásnak, de érthető okokból addig nem próbálkozott.

Ennek 2 éve, és azóta szerelmes vagyok. :)

2019. ápr. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es biztos h nem te írtad rosszul,szeretem mikor az okos hülyéskedik,de mikor a hülye okoskodik azt nem sorry.
2019. ápr. 3. 12:08
 7/18 A kérdező kommentje:
Gratulálok a többieknek.Szerintetek lehet a szerelem érzéshez több köze,hogy egy hosszú talán megszokott kapcsolatból léptetek ki?
2019. ápr. 3. 12:10
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem hiszem Iza. A szerelem az szerelem és a másiknak "önmagáért" szól. Ha valakibe azért "szerelmesek", mert jobb, mint az ex, az inkább valami más lehet.

32/f

2019. ápr. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

A szerelem azért tudott jönni, mert az előző kapcsolatom már évek óta haldoklott, és csak a megszokás tartotta össze. Ha lettek volna még érzelmeim az előző párom iránt, akkor nem szakítok vele, pláne nem jövök össze mással.

Normális esetben azt mondanám, hogy kell idő elgyászolni az előző kapcsolatot, és nem egyből beleugrani egy másikba, de én gyakorlatilag már a kapcsolat alatt is gyászoltam, több évig a végén.


Az biztos viszont, hogy tanultam a múlt hibáiból, és semmit nem veszek természetesnek, minden pillanatnak örülök, és megbecsülöm a jót.

#5 voltam.

2019. ápr. 3. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
59%
Így van 'lányok', ha már 1et tönkretettetek, akkor jöhet a következő rá pár hétre. Mindegy hány év, legközelebb jól csináljuk. Majd megint majd megint.. Azt eljön az a kor, aminél nem lesz "megint". Sok sikert. Amelyik ember 10-13éves kapcsolat után pár hétre újba kezd, szerintem az nem képes szeretni senkit, csak saját magát, mert, hogy az előzőt, meg a következőt se szereti az is biztos. Lehet lepontozni.
2019. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!