Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak én reagálom nagyon túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én reagálom nagyon túl a dolgot, vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés

Még a kapcsolatunk elején járunk friss 2 hónapos. Párom mondta hogy egy másik nő kikezdett vele, de ne idegeskedjem mert csak beszélgetnek, ő nem viszonozza. Egyik alkalommal lemondtam a találkozonkat,mert közbe jött valami. Erre a párom elment a másik csajjal meginni egy üditőt, meg beszélgetni. Majd mint a világ legtermészetesebb dolgát közölte ezt velem.

Én nagyon kibuktam rajta és nem érti hogy mi a bajom, mondván hogy semmit nem csináltak csak elmentek csavarogni. Engem ez akkor is bánt.


2019. ápr. 6. 08:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

32 eves ferfi minden, csak nem oreg... pont az ilyen koruak hiszik azt, hogy hu de felnott pasi vagyok barmit megtehetek. Ezzel a korral jobb vigyazni... ismerem a csiziot ;)

Tisztelet a kivetelnek!

2019. ápr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen folosleges belemenned feltekennye tevo jatszmakba, az nem te vagy. O nem lesz attol nornalis, hogy visszaadod neki a bunkosagat. Minden egyes nappal, amit az o megleckeztetesere szansz tavolabb kerulsz a boldogsag megtalalasatol. Ha jot akarsz magadnak meg ma szakits vele, nem veszitesz semmit. Mas ferfinel ilyesmit nem kell megbeszelni, mert teljesen termeszetes neki, hogy ez tul van a hataron.
2019. ápr. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
52%

Elég átlátszóan akar féltékennyé tenni, te meg ugrasz rá.

Gondold végig mi lehet vele a célja.

2019. ápr. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!