Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan esik rosszul a feltéte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan esik rosszul a feltételezése?

Figyelt kérdés

Párom belenézett a telefonomba, majd szemrehányóan megkérdezte mi az az üzenet a telefonomba?

Szimplán rá írtam egy ismerősömre hogy nézze már meg mikor kell vinnem kedden az autómat a szerelőhöz, ő ott dolgozik, annyira elvoltam gondolkodva a hiba miatt hogy elfelejtettem az időt. Ő meg feltételez, engem nagyon bánt ez. Na meg sértő


Van egy kislányunk aki egésznap minden időmet leköti, se mama se senki nem vigyázz rá. Esélyem se lenne pasizni....


2019. ápr. 6. 21:28
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Jogosan érezheted magad bárhogy, ahogy akarod.
2019. ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Mielőtt szültél,nem nézted meg kinek szülsz ?
2019. ápr. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%

Én csak úgy tudom elképzelni hogy ebből balhé lesz, ha az ismerős el van mentve Laci néven, a párod nem tudja ki az a Laci (az most mindegy hogy sose hallott róla, vagy csak nem rakta össze hogy ez az autószerelő Laci), az időpontról ő is megfeledkezett, így annyit látott, hogy írtál valami Lacinak egy üzenetet, hogy "szia, akkor hányra menjek kedden?"

Ugyanis ha az az üzenet hogy "Szia Laci, nézd már meg kérlek a naptárban hányra viszem kedden az autót a szervizbe", és erre is gyanakodik, akkor simán gyökér.

Viszont az előbbi esetben félreértés történt, ő jogosan kérdezi meg hogy miről van szó, bár nekedugrani nem kéne, te elmagyarázod hogy félreértette, a Laci az aki a szervizben dolgozik, és az autót viszed hozzájuk, mindenki megkönnyebbül, ölelés, puszi, és le van zárva a téma.

2019. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

3-asra:

Csakhogy SMS-ben (és általában telefonon minden módon) rövidítünk, egyszerűsítünk. Számold össze, hány karakter az általad írt első verzió, és hány karakter a második. Ha nem abból indulsz ki, hogy okvetlen le kell védened magad a párod előtt, nehogy féltékenykedjen, akkor te melyiket pötyögted volna be?


Kérdező!

Eddigi tapasztalataim alapján pont azok szoktak totál indokolatlanul féltékenyek lenni, akik csalják a párjukat. Te otthon vagy a kislányotokkal összezárva. És ő? Szabad, mint a madár, bármit megtehet, csak túl későig ne tartson. Ugye milyen érdekes, hogy mégis ő féltékenykedik????

2019. ápr. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Végülis ha sokkal több a szabad idöd mint neki, akkor jogosan lehet féltékeny.

De ha mindenről tud mikor mit szoktál csinálni akkor csak szimplán paranoiás.

2019. ápr. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Először is messengeren írtam neki mivel a telefonszámát nem tudom. Qz üzenet pedig ez, bemásolom. Érdekel hogy félreérthető-e!?


Szia. Légyszíves megnéznéd amikor dolgozol hogy kedden hány órára vagyok beírva? (mazda) köszi előre ☺️


Hozzáteszem azt hogy igen a messengerre beállítottam egy kódot pár napja amit nem jelentettem be a páromnak. De azt ie csak. Szimplán azért ha kislányom kezébe akad a telefon, már pedig sajnos csak enni úgy hajlandó akkor össze vissza görgeti és hogy ott ne tudjon barangolni.

Egyébként nagyon fáj, a reggelen is elég rosszul indul emiatt.

Ő 500 kmre dolgozik, tegnap délután jött haza, ma pedig indul is vissza.

2019. ápr. 7. 06:53
 7/9 anonim ***** válasza:
52%

Elolvastam az üzenetet.

Ordít róla, hogy az autóval bejelentkeztél valahová, és azt ellenőrizteted le.


Szerintem az egésznek vagy az a rákfenéje, hogy párod csal téged (és emiatt bizalmatlan veled is), vagy csak úgy szimplán szarul érzi magát úgy, hogy hét közben nincs veled (ez a jobbik eset). Ez utóbbi esetben üljetek le beszélgetni arról, nem tudna-e közelben dolgozni, ahonnan minden este hazaérne.

Gondolom, 500km-ről jó, ha hetente haza tud járni. Ez sem a kisgyerek, sem a házasság szempontjából nem jó. Persze értem, hogy az anyagiak miatt megéri, de gondoljátok meg, nem vesztetek-e sokkal többet miatta.

2019. ápr. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A párod egy kisebbségi komplexusokkal küzdő féltékeny barom. Ez csak rosszabb lesz...ha már ilyenen kiakad, akkor csak idő kérdése mikor ken fel a falra amiért ránéztél egy másik férfira
2019. ápr. 8. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már ott leakadtam, hogy mindenki mennyire természetesnek veszi, hogy olvasgat a telefonodban...
2019. ápr. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!