Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A feleségem nem kívánja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem nem kívánja a szexet, hogyan tudnék segíteni?

Figyelt kérdés

Ha szexről van szó, 99%-ban én vagyok a kezdeményező. Pedig már mondtam neki, hogy néha ő is elindithatná a folyamatot. Nem értem mi lehet a probléma, mindig figyelmes vagyok, sosem hagyjuk abba, amíg nem lesz neki orgazmusa, probálom folyamatosan változatossá tenni az együttlétet. 7éve vagyunk együtt, az első két évben szinte napi rendszerességgel együttvoltunk.

Jó, kiállású, sportos testalkat vagyok, folyamatosan adok magamra. Mégsem veti rám magát. Van egy 1éves kisfiúnk, lehet valami hormon probléma? Mit tegyek?



2019. ápr. 9. 21:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez nem csak hormonok kérdése. Segítesz neki otthon, foglalkozol a gyerekkel? A kapcsolatba teszel energiát a szexen kívül? Romantikáztok, foglalkozol a lelkével? A gyereknevelés megerőltető. Ha semmiben nem segítesz neki és a kapcsolatot sem ápolod akkor persze, hogy elmegy a kedve a szextől.
2019. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%
szeretőt keresnék.ennyi.
2019. ápr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Már nem szoptat. Általában átalussza az éjszakát a fiúnk. Segítek mindenben, etetek, kajat csinalok, takaritok, pelenkazok, furdetek. Maximálisan kiveszem a részem a feladatokból. Nem gondolom, hogy egy nőnek kell egyedül nevelni a kicsit. Hagyok időt neki vásárolni, kondozni, kikapcssolódni. Minden hétvégén megyünk valamerre, kirándulni, termalba, vacsizni. Sok a közös program. Ezért nem tudtam már mire gondoljak.

2019. ápr. 10. 00:52
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Én sem kívánom. Komolyan havi 2 bőven elég. Én sem tudom miért, talán a körülmények, minden. Ahogy alakultak a dolgok is velünk. Nekem az nagyon rontott hogy a családjával szemben nem védett meg soha a 7 év alatt. Meg nem akar adni magára... elhanyagolja magát. Meg én alapból sem vagyok az a nagy tüzes fajta. Évekig időre szeretkeztünk. Anyósoméknál laktunk 2 évet amikor minden nap öltük egymást egy idő után. Sosem lehettünk nyugodtan ott. Elköltöztünk de itt is a rettegés foka volt amíg el nem fogadtam, hogy itt nem tör ránk senki. Mert ott bizony kopogás nélkül benyitogattak ránk. Nem akartam ott lakni, minden nap ideg voltam. De még itt is külön. Folyton ilyen gondolatokkal vagyok, hogy ha szex akkor nő vagyok, a felesége vagyok... de amikor az anyjáék szét oltottak, meg kikezdtek, csendben végig nézi. Ezzel nem tett jót a kapcsolatunknak, csak ő nem ezt nem akarta soha felfogni. Nen érti mi köze a kettő dolognak egymáshoz. Sok...

Plusz mindig fáradt vagyok. Váltott műszakban vagyok és itthon is én csinálok mindent. Gyerek még nincs, de addig nem is lesz amíg minden rám marad. Mostanában totál beleszarik mindenbe a háztartásba. Aztán mé nem ugrok rá. Amikor felidegesítem magam azon, hogy nem csinál semmit.

2019. ápr. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez ettől sokkal összetettebb dolog egy nőnél mint egy ffi-nál!

Nagyon de nagyon sok minden az okozója lehet annak, hogy ez a folyamat idáig jutott!

Természetesen a gyerekre is lehet fogni, de nagy hiba lenne!! Mert bár igen, ő előtérbe került és ô az első és biztos fáradt is, viszont ha már előtte is ilyen volt, akkor másról van szó....!!!

2019. ápr. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség kicsit komoly változásokkal jár, nem csoda, hogy 1 évvel utána még nem minden a régi.

Mivel védekeztek? Ha hormonnal, akkor az is rátehet egy lapáttal.

Egyébként a lényeg: Ő mit mond erre?

2019. ápr. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az ilyen nőtöl el kell válni ez csak rosszabb lesz
2019. ápr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!