Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha egy férfi hazudik egy szép nőnek a munkahelyét pénzügyeit illetően, vagyis szegénynek mutatja magàt?

Figyelt kérdés

Köztudott, hogy a szép nők jelentős része szereti a pénzt. Almàs laptop, ékszerek, egzotikus àlomutak, màrkàs cipők stb. Azokkal virít az instàn a 100 000 követőjének.


Mi értelme akkor megmondani - pàrkapcsolati randizàsnàl - hogy valaki jól él? Szerintem nincs a helyzet magaslatàn egy ilyen ember.


Úgy vélem, az egyetlen megoldàs, hogy kiderüljön, nő önmagàért szeret-e, ha hazudunk. Egyszerű ruhàban megyünk elé, tömegközlekedési eszközzel. Ha kitart így kb. 1 hónapig, akkor biztos komoly a dolog.


2019. ápr. 11. 03:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Mármint miért kell hazudni ? Én lazán mentem a rohangalos kiskocsimmal randizni.

Ő nem kérdezte hogy van e drágább kocsim így én nem mondtam hogy van.

Normális ember nem a bankszamlakivonat és a tulajdonolt vállalkozások éves mérleget viszi magával randi alkalmával. Olcsó hétköznapi kajladaba is mentünk mert ott volt kedvem enni szerencsére hanyok a puccos helyektol.


Szóval nem kell hazudni mert soha senki nem kért meg adó bevallást tőlem

2019. ápr. 11. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
67%

"Felszedni" (?)

Na mindegy...Elég lekezelően állsz a nőkhöz és paranoiásan gyanakvó vagy, úgy látom.És még sóher is. Pedig nyilván te is akarsz kapni valamit a nőtől, ha nem is feltétlenül anyagiakban (bár ki tudja..).Szóval, kapni akarsz, csak adni nem.És még hazudós, meg fukar is vagy.

Tudod, ha csak csak azt a pár centi kolbászt akarod nyújtani, akkor alkalmi nőket is felszedhetsz.Ja, hogy az is pénzbe kerül...Van az ingyen is, a butább, vagy igénytelenebb fajtából.

Egy okos és szép nő hamar átlát rajtad és koppanni fogsz.Mit gondolsz, meddig hazudhatsz?

2019. ápr. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Neked ez a maniad, nemtom hanyadik kerdest irod mar ki, mindig benne van az almas szo, almas telefon, laptop:D

Ha insta pitcha kell akkor olyan pasinak kell lenned, akiket ok akarnak. Ha egy normalis szep lany, akkor nem kell almas szharokat venned neki, de hazudnod se. Ez utoljara az ilyen eddie murphys afrikai herceg vagyok de a burgerben dolgozom sztoriban sult el jol XD

Tenyleg paranoias vagy. Egyszeruen nem kell rogton huszezres vacsorara vinni a not, hivd meg egy cukraszdaba kb 3 ezerert kettotoknek, es kesz.

2019. ápr. 11. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
56%

Ha egy normalis nobe botlik es majd annak 1 honap utan felvazolja az igazsagot, az el fogja kuldeni a jo fr@n.ba. Mert iszonyatosan sertonek es megalazonak fogja tartani azt hogy egy penzhajhasz r.b@ncnak nezztek.

Egy normalis ertekrendu no felol d.gh@tod a penzed ahova a nap se sut be, ha egy olyan szemely vagy aki egyaltalan nem szimpatikus. A penz nem minden!

2019. ápr. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
81%

Az a helyzet, hogy azt nem fogod fel, hogy nem az a probléma ha szegény vagy gazdag vagy, hanem hogy hazudtál. Normális nő nem megörülni fog, mint egy kisgyerek hogy jaj de jó nyertem a lottón, Hanem arra gondol hogy ez a pasi mi mindenben lehet még ilyen seftes ami nekem nem tetszene.

És ha már a normálnál tartunk. A norma, mint tudjuk, az, hogy NEM a pénz a lényeg. Tudjuk hogy ez csak egy eszköz ahhoz hogy jól éljünk vagy hogy megéljünk. Kinek mi jut. El kell tudni fogadni, vagy ha többre vágysz - tenni érte.

Ha te azt hiszed, hogy ezen múlik minden, akkor annyira bugyuta vagy mint azok a lányok akik szintén azt hiszik hogy ezen múlik minden.


Számomra normális az, aki nem így gondolkodik és ezt a szintet már megugrotta. így aztán lehetsz gazdag vagy szegény - ezekbe a körökbe ilyen gondolkodással soha nem fogsz bekerülni. És többen gondolkoznak így (magasabb szinten) azok közül akik egyébként jól élnek - mint gondolnád. Aki szórja a pénzt mert van pénze az inkább az úgynevezett „újgazdag típus” aki szintén azzal egy kaliberű mint az aki azt hiszu attól menő mert van mondjuk egy jó autója. Ez végteenüp nevetséges.

Pénzzel nem lehet megvenni érett és jófej gondolkodást… Sajnos (szerencsére)... úgyhogy nincs min aggódni. A zsák a foltját megtalálja mindig.

MAGYARUL: Mindig, ha ilyen lányokkal kis csajokkal jössz össze vagy sodor eléd az élet, akkor az annak a jele hogy sokkal érettebb te sem lehetsz. Mert feljebb nem látunk (tisztán) csak lejjebb. És aki feletted áll az látja hogy te lejjebb állsz gondolkodásban. És amíg itt tartasz csak itt tartó lányokat fogsz látni - ez az élet szépsége. Ezért érdemes felfelé haladni, és nem csak anyagilag. Akkor ha lesz is pénzed, de értékrended is, akkor már óhatatlan, hogy ezt az értékrendet figyeld vagy keresd másban.

A hazugság csak hazugság. Ez már önmagában pusztán ez zárja ki azt, akire vágynál...

2019. ápr. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Hogy még másképp fogalmazva: egy hazugsággal szeretnél őszinte érzéseket “làtni”.

De Hazugsággal nem lehet őszinteséget kivívni.

2019. ápr. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Nincs szükség hazudozásra. Erre építeni egy komoly kapcsolatot? Nem kell kérkedni és beszámolni a pénzről, pláne az elején. Ennyi a kulcs.


Meghívod a randira. Mész tömegközlekedéssel vagy egy normális, átlagautóval. Meghívod a parkba beszélgetni, vagy beültök egy laza helyre vacsorázni, esetleg egy fagyira. Nem nagy vagyon és nem lehet leszűrni belőle semmilyen átlag feletti keresetet sem. Aztán igyekszel megismerni, hogy milyen a személyisége. Előbb-utóbb kiderül. Például viszonozza-e a meghívást egy idő után vagy felezi a kiadásokat stb. Az elsőn még fizess te, mert te hívtad meg. Máskor meg ő, amikor ő hív meg. Megnézed a dolgait, a céljait. Kiderül gyorsan ki az aranyásó és ki nem. Később meg elviszed haza vagy megmutatod a valódi életed.


Megsúgom normális nő tojik az almás cuccokra, még ha szép is.

2019. ápr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdés én írtam ki anno: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


A haverom azóta is keresi a párját, szóval nem túl jó taktika.

2019. ápr. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
61%

Vigyél neki egy almát randira, így meg sem kell hívnod.

Ha nagyon felcsillan a szeme az alma láttán, akkor menekülj!

2019. ápr. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Miért a szép lány a hibás? Miért nem a férfi aki csúnya lányoknak bezzeg nem hazudik semmit :D
2019. ápr. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!