Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi van akkor, ha egy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor, ha egy férfi hazudik egy szép nőnek a munkahelyét pénzügyeit illetően, vagyis szegénynek mutatja magàt?

Figyelt kérdés

Köztudott, hogy a szép nők jelentős része szereti a pénzt. Almàs laptop, ékszerek, egzotikus àlomutak, màrkàs cipők stb. Azokkal virít az instàn a 100 000 követőjének.


Mi értelme akkor megmondani - pàrkapcsolati randizàsnàl - hogy valaki jól él? Szerintem nincs a helyzet magaslatàn egy ilyen ember.


Úgy vélem, az egyetlen megoldàs, hogy kiderüljön, nő önmagàért szeret-e, ha hazudunk. Egyszerű ruhàban megyünk elé, tömegközlekedési eszközzel. Ha kitart így kb. 1 hónapig, akkor biztos komoly a dolog.


2019. ápr. 11. 03:38
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Hàt ezek elég szar vàlaszok. Nem tartom egyébként normàlisnak az olyan nőt, aki emiatt beràg, mert egyrészt màniàkus igazmondó lehet, ami nem jó, mert a vilàgban van, mikor hazudni kell. Nekem nem hiànyzik, hogy pl. kavarja a szart, ha megosztok vele egy bizalmas infót, mert a lelkiismerete nem vevő area, hogy màst mondjon, mint amit abban a helyzetben kell. Màrészt rendkívül intoleràns lehet, ha nem érti meg, hogy ez a jó cél érdekében történik. Harmadszor a nők ks rengeteget hazudnak. Eltitkoljàk, letagadjàk a múltjukat, véleményüket bizonyos okok miatt. Sok nőm volt màr, ezért ezt tudom.
2019. ápr. 11. 13:26
 22/25 A kérdező kommentje:
A "felszedni" szócskàval meg nincs semmi baj. 12-es :D Elhiszem, hogy a "jófiú/jólàny" képzőből jöttél, de ezzel a mentalitàsaal szinte biztos vagyok benne, hogy valamelyik szektàban fogsz hallelujàzni.
2019. ápr. 11. 13:30
 23/25 anonim ***** válasza:

"nem tartom egyébként normàlisnak az olyan nőt, aki emiatt beràg, mert egyrészt màniàkus igazmondó lehet, ami nem jó"

Ja, szóval hogy neked szabad őszintétlennek lenned, csak neki nem. Értem. Kérlek vegyél guminőt.

2019. ápr. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
A mesében tart Mátyás másik kunyhót a palotája mellé, hogy álruhába bújhasson. Egy átlag embernek elég egy autót fenntartani. Itt többeknek van második szakadt. A magam részéről, ha van egy újonnanan vett megbízható autóm miért járnék egy régi xarral? Fizetnék plusz biztosítást, adót, szervízt? Várnám az út szélén a trélert? Hétvégente 2 autót mosnék? Teli van az oldal Münchanuesenekkel.
2019. ápr. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nekem 3 van spec bár nem vagyok milliomos de egy 8 éves golffal rohangalok a környéken van 1 családi meg 1 hétvégi meg 1 régi (9 éves Honda accord 100e kmel:) ) ha összetöri feleségem a családit tudjon mivel menni.


Egy normális családban ennyi autó van :))

2019. ápr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!