Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudom ezt feldolgozni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés
Ma bementünk a boltba a fiammal meg a párommal. A párom nem jött be, hanem az előtérbe várt. Végig a kasszást lányt bámulta, szemeztek meg flörtöltek, a lány illegette magát, nyújtózkodott, jól elvoltak, miközben én a kicsivel vettem pár dolgot, és a manó szinte végig hisztizett. Annyira fájdalmas ez nekem. Mindig csak sírok!
2019. ápr. 13. 09:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Akármennyire is szarul érint, a 7-es nem mond hülyeséget. Gondolom (és nem csak gondolom, hanem én is látom) hogy a sokadik ilyen jellegű kérdés jön fel az oldalon (ha a fele nem kamu egyáltalán), hogy van a nő, van egy selejt “párja” aki semmibe nézi őt, látványosan leszarja az érzéseit, és a nő nem azon gondolkozik, hogy hogyan lehetne nélküle boldogulni, hanem azon, hogy hogy hunyjon szemet a szemét húzásai fölött, hogyan éljen együtt azzal és ne zavarja, hogy másokkal flörtölget meg dugogat.

Nincs semmi titok ebben. Nem fog nem zavarni csettintésre, mert ember vagy és érzed, hogy szar. Akkor mi a kérdés? Ha nem akarod, hogy azt írják, hogy b•aszd ki mint macskát szarni, akkod ne nyavajogj hanem viseld el. Ha meg fosul érzed magad mert megaláz, akkor meg igenis találd ki, hogyan tudnál összeszedni egy normális férfit ehelyett a féreg helyett aki képes megcsalni.

2019. ápr. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
58%
Albérletbe szültél? Te nagyon ostoba és felelőtlen vagy! Nem véletlen hogy jobbat keresne!
2019. ápr. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Nem volt lakásunk!
2019. ápr. 15. 11:40
 14/14 A kérdező kommentje:
Úgy akartam, hogy nem! Volt lakásunk!
2019. ápr. 15. 11:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!