Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti hogyan beszelnetek ezt meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan beszelnetek ezt meg ezt a ferjetekkel?

Figyelt kérdés
Jo ideje felesege vagyok, van egy gyonyoru kisfiunk.Nem vagyunk mar huszonevesek, kozel negyvenothoz.Es mostanaba azzal all elo,ha nemszulok neki meg egy gyereket, akkor elvalik.

2019. ápr. 13. 10:13
 1/10 anonim ***** válasza:
Elengedném. Mi mást tehetnék, ha már nem akarunk egyirányba evezni?
2019. ápr. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%

Azt mondanám neki, hogy öreg vagyok én ehhez, ha újabb gyereket akar, akkor vagy fogadjunk örökbe, vagy keressen fiatalabb pipit, akit nem tesz tönkre egy újabb terhesség és aki nagyobb eséllyel fog egészséges babát a világra hozni.


Bocs, de statisztikák vannak róla, a 35 feletti terhességekből mennyiszer születik beteg gyerek, én ezt nem merném megkockáztatni, még ha vágynék is újabb babára.

2019. ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Gondold át. A kisfiadnak is jobb lenne egy tesó. De persze ez a te döntésed, nem akarok beszólni emiatt. Csak gondold át.
2019. ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jókor jut már az eszébe...de valószínűleg úgy gondolja, hogy egy kisbaba majd megfiatalítja.Rossz feltételezés.Az is lehet tisztában van azzal, hogy te már ennyi idősen nem fogsz szülni, és így adja tudtodra, hogy fiatalabb nőre vágyik.Eljött a kapuzárás ideje nála.Ő mindenképpen válni akar, a zsarolás csak látszat.
2019. ápr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat.Kisfiunk ket es feleves.Igen mondja ferjem is, ha en nem akkor majd szul neki mas.
2019. ápr. 13. 10:29
 6/10 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, utolso mondatod 100% ez van szerintem is.
2019. ápr. 13. 10:32
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Úgy akar még egy gyereket, hogy úgy foglalkozna vele és nevelni mint a mostanit?


Mert ugye foglalkozik vele...?

2019. ápr. 13. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen sem szülnék olyan embernek, aki azzal fenyeget, hogy elhagy. Nemhogy ilyen idősen..
2019. ápr. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elég fura ez..Megzsarol,hogy szülj még egy gyereket,vagy elválik.Ha megszülnéd,akkor mit találna ki,mi lenne az újabb feltétel ?És ha akkor is elválik,ha szülsz neki?
2019. ápr. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Rockarc ***** válasza:

Ha megvan a kovatkezo, akkor vajon mi lesz utana az utlimatum? 2 gyerekkel fog otthagyni? A helyedben surgosen elkezdenem tervezni az elemet nelkule, mert egy ultimatum utan nem sokkal a haduzenet is meg szokott jonni.


Amugy szep egy apuka, van egy 2 eves fia, es az anyjat valassal fenyegeti. Egyaltalan nincs szuksege gyerekre, csak teged akar jobban alarendelt helyzetbe hozni. Ne csinalj tobb fuggoseget, es a meglevoket is epitsd le. Menj vissza dolgozni, gyujtsd a penzt, nemsokara vagy a sajat, vagy az o akaratabol egyedul maradsz.


43F

2019. ápr. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!