Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért fáj az másoknak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj az másoknak, ha valakit segítenek anyagilag?

Figyelt kérdés

Most mindegy, hogy a szülei, a párja, a nagyszülei, lényeg, hogy valaki.

Ha én mondom, hogy én is segítettem a párom, amíg arra szüksége volt, mindenki mondja, "Mégis, mi mást kellett volna tenned, ez lenne a normális!", amikor kiderül, most a párom segít engem, mert neki megy jobban (meg azóta össze is házasodtunk, szóval már édesmindegy, ki pénze), volt aki felháboodva ordított (egy lány konkrétan) hogy kitartott krwákat nem tűr meg egy légtérben.

Amikor meg mondtam, hogy de én is anno, akkor az volt a válasz, hogy "Kit érdekel, mi volt akkor?! Az akkor volt, most meg most van!"


2019. ápr. 13. 10:58
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Mert nem tudják elviselni, hogy valaki ek jobban megy. Ha ők dolgoztak egyetem mellett és hulla fáradtak voltak minden nap, a hétvégén pihenés helyett takarítottak, akkor csinálna más.is.

Teljesen normális, hogy nem dolgozol egyetem mellett. Mintha nekik attól jobb lenne, hogy neked rosszabb

2019. ápr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
21%

Tényleg nem igazságos az élet, én sem azért tartom fenn álláspontomat, mert jaj de szegény én, de rossz nekem, dögölj meg mert neked jobb.


Az nem szimpatikus, hogy előadod a nehézsorsú egyetemistát, miközben azért egyáltalán nem kell belehalni se. Nem lesz két évig heti 40+ órád, nyugodj meg. Plusz azért megnéznék egy mintatantervet, hogyan is kellene annak kinéznie. Nálunk azok voltak bent reggeltől estig, akik felvették előre a tárgyakat..

2019. ápr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
17%

Egyrèszt ok, segítetted, de nem teljes egèszèben te tartottak el a fèrjed, mert ő egyből diákmunkázott mellette.

A másik, hogy a diákmunka lehetősègek nem merülnek ki az árufeltöltèsben. Azt még senki nem várja el egy egyetemistától, hogy nappali tagozat mellett heti 40 órát melózzon mèg. De azèrt valami rèszmunkaidő, vagy diákmunka belefèrhetne. Ha van egy nagyon húzós fèlèved, akkor ők, lehet hanyagolni a melót egy időre. De nem minden fèlèv olyan.

Ez már nem az első kèrdèsed, ès azèrt kattogsz ennyire ezen, hogy ki mit mond, mi a megítèlèse, mert te is èrzed, hogy ez így annyira mègsem jó.

2019. ápr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én eltartanám a feleségem, az se érdekelne, ha nem dolgozna. Büszke lennék rá, hogy gondoskodok róla. Ám egyelőre se pénz, se társ. :D :D :D

28F

2019. ápr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!