Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom bàr nem mondta ki, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom bàr nem mondta ki, de gyakorlatilag elhagyott. Mit tegyek ebben a helyzetben? Vegyem úgy hogy vège a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Együtt éltünk 3 éve, a legnagyobb összhang volt közöttünk. De sajnos a lányát méhnyakrákkal diagnosztizálták. Azóta a párom szinte csak aludni járt haza, a munka mellett a szabadidejét a kórházban töltötte. Most pedig egyszerűen közölte velem, hogy visszaköltözik a volt feleségéhez, mert ha hazaviszik a lányt segíteni kell körülötte ès anyagilag is támogatni kell őket. A számlánkról, amire közösen gyűjtögettük a pénzt lakásra, leürítette az ő részét és elment... 1-2-szer beszéltünk telefonon, de akkor is csak arról beszélt, hogy ìgy van, úgy van a lánya... Látszólag nem èrdekli mi van velem, pedig nagyon fáj, hogy így itthagyott,haragszom is rà, hiányzik is. Anyagilag is nehezebb lesz egyedül fent tartani az albèrletet. Szóval nem tudom hogy mi lesz, sem azt hogy vissza fog-e jönni vagy mit akar, úgyhogy tanácstalan vagyok.

2019. ápr. 21. 13:56
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
63%

Hat akkor sajnos en tovabblepnek, meg ha meg is gyogyul a kislany, lehet evekig fog tartani a dolog kemokkal, stb. Szoval ...

Ha ennyire elhanyagol akkor szakits.

2019. ápr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%
Megértem a párodat. Meg téged is. Ha életveszélyben van akit szeretsz, akkor teljesen átkerülsz egy másik dimenzióba, olyan érzés. Mert tényleg az visszafordíthatatlan lenne, és először ott akar mindent megtenni hogy életben maradjon a lánya. De neked meg fontos a saját jövőd.
2019. ápr. 21. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
97%
Én a helyedben elengednèm ezt a férfit, és keresnék egy magamhozvaló, gyermektelen férfit.
2019. ápr. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
81%

Én megértelek téged. Nyilván szarul esik az embernek ha ilyen hirtelen lelép a másik.

Természetesen apaként kötelessége a lánya mellett lenni a bajban így ő jól cselekedett de érthető, hogy ez neked rosszul esik. Nem az esik rosszul, hogy a lányával akar lenni hanem el se mondta mi a helyzet kettőtökkel.

Egy dolgot tudok tanácsolni, hogy próbáld elfeledni a pasit. Tudom nehéz lesz de ha felépül a lánya, ha meghal akkor sem te leszel az akivel folytatni akarja a dolgot a leírtak alapján.

2019. ápr. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:
De eddig minden rendben volt köztünk, szerettük egymást.Én mist is szeretem. Ő sem mondta hogy nem szeret...Ez a bizonytalanság a legrosszabb. Nem tudom hogy várjak-e rá vagy sem.
2019. ápr. 21. 16:57
 16/24 anonim ***** válasza:
85%
A bizonytalanság a legrosszabb. Próbáld elérni, hogy találkozzatok, üljetek be valahova és beszéld meg vele, hogy te szereted, tudsz rá várni de tőle is hallanod kell hogy mit szeretne veled a jövőben.
2019. ápr. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon egyszerű, kérdezd meg tőle. Mondjad el neki azt is, hogy nagyon szereted, és szeretnél neki segíteni ebben a nagyon nehéz időszakban, és mit tehetnél érte? Ez nem hosszan tartó dolog, így vagy úgy el fog dőlni úgyis.
2019. ápr. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
64%

Azért az a momentum itt mindenkinek kimaradt, hogy itt màr nem (csak) a gyerekről van szó.

Ha sokat vagyok az exnél a gyerek miatt, az ok, ha lelépek a közös megtakarításunkkal és nem is keresem a másikat, az nagyon nem ok.


Kérdező, szerintem kezeld szakításként, mert ez bizony az.

2019. ápr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
Csak az ő részét vitte magával a megtakarításunkkal, a többi megmaradt nekem. És azért költözött oda, hogy egyrészt fizikailag is többet tudjon besegíteni és nyílván így odamegy a fizetése is, így minden anyagi forrást a lány kezelésére tudnak költeni.Persze lehetett volna segíteni kevésbé radikális lépésekkel is, de még mindig igyekszem reménykedni...
2019. ápr. 21. 20:20
 20/24 Csurmi ***** válasza:
60%

Persze hogy fáj neked. Gondold végig a következőt: ha te lennél méhnyakrákos mit várnál el apukádtól. Fontos tudni hány éves a lánya.

Te saját magad a férfi nélkül mennyi időt adnál a dolognak, amit később akkor sem bánsz meg, ha nem jöttök össze újra.

2019. ápr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!