Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom bàr nem mondta ki, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom bàr nem mondta ki, de gyakorlatilag elhagyott. Mit tegyek ebben a helyzetben? Vegyem úgy hogy vège a kapcsolatunknak?

Figyelt kérdés
Együtt éltünk 3 éve, a legnagyobb összhang volt közöttünk. De sajnos a lányát méhnyakrákkal diagnosztizálták. Azóta a párom szinte csak aludni járt haza, a munka mellett a szabadidejét a kórházban töltötte. Most pedig egyszerűen közölte velem, hogy visszaköltözik a volt feleségéhez, mert ha hazaviszik a lányt segíteni kell körülötte ès anyagilag is támogatni kell őket. A számlánkról, amire közösen gyűjtögettük a pénzt lakásra, leürítette az ő részét és elment... 1-2-szer beszéltünk telefonon, de akkor is csak arról beszélt, hogy ìgy van, úgy van a lánya... Látszólag nem èrdekli mi van velem, pedig nagyon fáj, hogy így itthagyott,haragszom is rà, hiányzik is. Anyagilag is nehezebb lesz egyedül fent tartani az albèrletet. Szóval nem tudom hogy mi lesz, sem azt hogy vissza fog-e jönni vagy mit akar, úgyhogy tanácstalan vagyok.

2019. ápr. 21. 13:56
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

30 éves a lánya, amúgy már ő is külön élt, de hazaköltöztették az anyjához, hogy jobban tudja ápolni és így az ő albérletének is felszabadultak a költségei.


Én nem tudom mennyit tudnék várni, igazából ez a pár nap is szenvedés nélküle, de jelen pillanatban nem rudom elképzelni, hogy végleg szétmenjünk. Viszont tudom hogy ez sem àllapot, ha együtt is maradunk lehet még 1-2 évig nem fogunk együtt élni és csak ritkán találkozunk majd:-( És bármennyire is együtt érzek velünk, bele kell gondolnom, hogy a nehezén túl is lesz a lány, az utókezelések és egyebek miatt biztosan még évekig többet lesz ott mint velem. Ha pedig nem tudják megmenteni a lányt, akkor pedig teljesen át kell majd értékelnünk a kapcsolatunkat, mert többé úgysem lesz önmaga. Ne értsetek félre, tényleg nagyon sajnálom a lányát, én is anya vagyok, de magunk miatt is nagyon el vagyok keseredve.

2019. ápr. 22. 09:07
 22/24 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, én is szülő vagyok, és tényleg, a gyerekünk betegsége (főleg rák) az valahogy annyira fejbe tudja verni az embert, hogy egyszerűen beszűkül a világ teljesen. Mi is végigéltük a férjem felnőtt lányával. Viszont én azt mondom, hogy ma már a rákos betegségeknél úgy van, hogy nem szőröznek, általában műtik, és vagy kell kemó és /vagy sugár, vagy nem kell. Nálunk nem kellett, tehát műtét után a lánynak semmi más dolga nem volt, mint hogy eljárjon 3 havonta a kontrollra. Két évig 3 havonta járt, most már félévente. Nem azt mondom, hogy egy diadalmenet, de ezt nem úgy kell elképzelni, hogy közben folyton rosszul van, ápolásra szorul, stb. Egyáltalán nem. Férjem lánya dolgozni jár (irodai munka), és amúgy meg éli az életet. (Férje van és ovis gyereke). Szóval Kérdező, most lehet, hogy nagy az ijedtség a párodéknál, amit meg is értek így az elején. De szerintem párod hamarosan azzal fog szembesülni, hogy nemigen van rá ott szükség, mert nem tud MIT segíteni. Kontrollra elviszi kocsival maximum, és meg is várja a vizsgálatot, de nem hinném, hogy napi szintű ápolás és ilyesmi kelleni fog. (Mondom ezt úgy, hogy az elején én is így lettem volna a saját gyerekemmel, hogy mozdítom a mobilizálható pénzemet, és megyek.) Meglátod, műtét után lenyugodnak a dolgok majd. (Ma már a rák amúgy sem halálos ítélet.)
2019. ápr. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
De hogy a dolog gyakorlati oldalára is kitérjek, én most hagynám, max. megkérdezném, hogy a műtét mikor lesz. És műtét után kb. 2-3 héttel elhívnám egy kávéra a páromat a helyedben. Addigra szedd össze a gondolataidat, és beszéljétek át, hogyan tovább. Szerintem. (Most viszont hagyd még a hosszabb beszélgetéssel, szerintem teljesen más dimenzióban van ő, ami érthető is.)
2019. ápr. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Érezd át! A gondolat is szívszakító, a tudat hogy haldoklik a gyermekem!!!!!!! maradj karnyújtásnyira ha kellesz ott legyél.. nehéz, de ha szívből szeretitek egymást megéri...
2019. ápr. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!