Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nem éreznétek magatokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem éreznétek magatokat kínosan/rosszul a helyemben?

Figyelt kérdés

Szakács vagyok, viszont a barátnőm orvos.

Állandóan visz engem találkozókra a kollegáival, barátaival akik szintén orvosok.

Ahányszor megkérdezik, hogy én mivel foglalkozom nagyon kínosnak érzem bemondani, hogy szakács...

ezen kívül rengeteg témához nem tudok hozzászólni sem


2019. ápr. 27. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy szakács találkozón meg a barátnőd nem tudna a dolgokhoz hozzászólni. Szerintem nem ciki, hogy szakács vagy.

32/f

2019. ápr. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Diavolino44 ***** válasza:
100%

+1 az egyesnek.

Csak azért probléma mert annak érzed.

2019. ápr. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

Mellesleg, ha nem menzaszakács vagy, neked is van/lesz annyi befektetést energia a szakmádban, mint egy orvosnak.

32/f

2019. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Nem erezném rosszul magam az emberek szeretnek enni légy büszke hogy szakács vagy! Ráadásul később meg Michelin csillagos szakacs is lehetsz ;-)
2019. ápr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
En orvos vagyok, orulnek egy szakacs ferjnek :)
2019. ápr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
87%
Én nem vagyok orvos, de én is örülnék egy szakács férjnek :)
2019. ápr. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%

Neked mondjam, hogy a tálalás milyen fontos?

Mondd azt, hogy chef, pl.

2019. ápr. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Miért lenne gáz?

Ha kukásautón melóznál az sem gáz, a gáz az ha valaki otthon ül és nem dolgozik.

Egyébként ha a csaj orvosokat kérnéd meg, hogy terítsenek meg egy asztalt, tuti ők is kellemetlen helyzetben lennének.

szerinted hányan tudják hányféle villa, pohár van? és melyiket hová kell tenni?

2019. ápr. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon szuper a szakmád. Másrészről szerintem elég, ha azt látják mások, hogy szereted a munkád, ambiciózus vagy. Aki ezen felül is ítélkezik, annál baj van.
2019. ápr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem.

Ha téged választott és tudja, hogy szakács vagy, akkor ő nem tartja cikinek. Akkor te miért tartanád annak?

Kérdezz bele, ha valamit nem értesz, kérd meg, hogy magyarázzák el úgy, hogy te is megértsd, aztán beszélj nekik te a szakmádról.

2019. ápr. 28. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!