Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavarna, ha a barátnőd nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, ha a barátnőd nem takarítana és főzne, mert rosszul érzi magát?

Figyelt kérdés

Tehát arra hivatkozva nem lenne hajlandó megfőzni és takarítani, hogy megjött neki, és nagyon ki van merülve, gyenge, rosszul van, nincs ereje.

Szóval maximum annyit csinálna, hogy kimos, később talán kivasal, meg valamennyire rendbe teszi a fürdőszobát, de többet nem bír, vacsorát inkább rendeljetek.


Mennyire zavarna, ha eredetileg arról lett volna szó, hogy rendbe teszi a lakást, amikor otthon van.


2019. ápr. 28. 13:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

A párkapcsolathoz hozzátartozik a megértés, illetve az, hogy egy párt alkottok, így szerintem úgy fer, ha segítesz neki. Mi van akkor ha szexelni támad kedved, de neki fáj a feje, vagy szarul érzi magát, azt is így kezeled, de megígérte? :D

Van az, hogy "Jóban rosszban, egészségben betegségben" és ez nem az apróbetűs résznél van.

2019. ápr. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
6%

Ez az exemmel többször el lett játszva... Csak szimplán lusta volt. Nem kell többet ilyen nő!

1-2 x előfordul oké, nem probléma, na de állandóan?!

Én is elvégeztem a teendőimet úgy hogy napi 10 órát dolgoztam...ő meg napi 6 ülőmunka mellett nem tudtaa sajátját...hagyjuk...

2019. ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Annyira örülök, hogy amikor megvan, a férjem mindig kezesbárány, és próbál ott segíteni ahol tud, és nem néz személyi cselédnek. Nálam egy napig tart a leigázott állapot, mindig az első nap, amikor megjön. Azt hiszem, mindig van a hűtőben étel, ha nem is főzök, egy napra kibírja a melegszendvicset, vagy a szalonna-kenyér párost. Tudja, hogy tegnap evett főttet, holnap is fog, és nem várja el, hogy a hónap minden napján főttet egyen. A mosógépet még be tudom ilyenkor rakni, mert nem halálos beteg vagyok, csak ilyenkor az állóképességem is a béka feneke alatt van. A teregetést kiveszi a kezemből, elmosogat, és bezavar a szobába lepihenni. Olykor még csokiért is elszalad, megmasszírozza a hasamat is. Szóval ha ő válaszolna erre a kérdésre, nem, őt nem zavarná.
2019. ápr. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg megkérdezted hogy szüksége van-e valamire, tudod-e valahogy csillapítani a rosszullétét? Ugyanis ő nem egy cseléd...
2019. ápr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fizesd ki az utolsó havi bérét, mondj fel neki, és keress egy idősebbet, aki már túl van a klimaxon.
2019. ápr. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
91%
Nem tudom ez a havi dolog miért ilyen óriási probléma sok férfinak. Ha a barátnőmnek megvan, akkor viszek neki gyógyszert, kekszet amit szeret, meg óránként viszek neki egy forróvizes palackot. (nem tudom másoknál hogy van, barátnőm szerint neki a melegtől kevésbé fáj) Szerintem ez nem olyan nagy erőfeszítés, ő ettől jobban érzi magát, nem tiszta idegbeteg, én meg közben ráérek egyedül nyugiban gépezni vagy tévézni.
2019. ápr. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
89%

Nem érdekel hogy zavarja mert NEM a TAKARÍTÓNŐJE VAGYOK HANEM A BARÁTNŐJE.


Lehet fizetni segítséget aki mindent megcsinál óradíjban vagy talán te is megcsinálhatod...


Ilyen rabszolgahajcsár nem kellene barátomnak

2019. ápr. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
94%
Ha én szarul vagyok akkor ezeket a párom szó nélkül megcsinálja. Ez lenne a normális. Ketten élünk egy háztartásban, teljesen alap, hogy minden házimunka közös. Biztos hogy nem főznék meg mosnék olyanra aki semmit nem segít a háztartásban.
2019. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
91%

Egyedül élek, megcsinálom magamnak. Ha lusta vagy főzni, mosni, takarítani, vasalni miért nem alkalmazol bejárónőt?

Amennyiben a lustaságodon felül csóró is vagy, írhatnál bestsellert arról, csóró, lusta férfiként hogyan kell házi robotgére szerttenni.

2019. ápr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Ketseg2017 ***** válasza:
0%

Figyelj, ha olyan jól kerestek hogy minden nap rendelgessétek a kaját, ti dolgotok.

Nálam férfiként fontos szempont lenne az is hogy tudjon valamit lerakni az asztalra, és képes legyen takaritásra. De most könyörgöm, mi olyan nehéz benne? Van porszivó, van mosógép, van mosogatógép. Éppen csak port kell törölni, nekem az egész házban az kb 20 perc. Egy óra alatt mindig ki van takaritva, ha meg nincs kedvem extrém ételeket főzni, akkor max 1 óra az ebéd is, fél óra a vacsi. Dolgozok én is, 8 ürában és még kutyám is van. Na ezt kapbd ki :D

2019. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!