Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek én látom vagy Ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek én látom vagy Ő látja rosszul a dolgokat?

Figyelt kérdés

Együtt élünk, mindketten dolgozunk. Vitánk támadt, mivel szerinte nem figyelek oda rá rendesen, apróságok felett elsiklok, ráadásul nincs soha semmi közös programunk a különböző munkabeosztásunk miatt.


Utobbiban igazat adok neki, mert tényleg sokat dolgozok, de lakásra próbálnánk spórolni (még jó pár évig) , ezért ezt sem érzem teljesen jogosnak, mert mindkettőnk miatt teszem, azért hogy később jobb legyen. A többi ennek a hozadéka mert a munka mellett nehéz odafigyelni sokminden másra is.

Mindamellett úgy érzem őt nem is igazán érdekli hogy közös lakásunk legyen mert ő bármikor vissza tud menni az anyjához ha épp úgy adódik.


Tudnék több időt szentelni rá, de akkor 3szor annyi időbe telik mire összeszedjük a kellő összeget.


Van valaki hasonló helyzetben?


F30 - én

L27


2019. ápr. 29. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:
47%
a nők jönnek mennek de amit megkeresel a tiéd ha ő így látja hogy bármi van visszamehet és ilyen lazán veszi én csak a pénzt nézném. de ha rendes lány ami manapság ritka tudom mert nagyon sok barátnőm volt akkor azt becsüld meg és foglalkozz vele többet. 25f
2019. ápr. 29. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
91%

A jövőt a szemünk előtt kell tartani, de a jelenben élünk.


Mit ér a lakás, ha nem lesz ott veled senki? Nem jobb még 6 évig albérletezni boldogan, mint 2 évig szenvedésben?

2019. ápr. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

2esnek adok igazat.

Jó hogy van egy cél, amiért gürizel, de mellette ne felejtsd el, hogy nem csak a pénz az élet értelme, sőt.

Mondjuk hogy megveszed a házat 3 év múlva, de addig jön valaki aki majd figyel a barátnődre és mehetsz egyedül. Vagy képzeld el, hogy ér valami és úgy halsz meg hogy nem is éltél, mert a pénzt hajtottad végig.

A lány helyében én is kiakadnék és nem azért mert nem érdekel a cél, vagy mert úgyis hazamehetek, hanem azért mert nem azért élek, hogy dolgozzak, hanem fordítva.

Amúgy ha néha megengedtek magatoknak egy-egy kiruccanást, a kecske is jól lakik és a káposzta is megmarad.

Kismillió program van, ami szinte ingyen van. Kirándulás, városnézés, csak az üzemanyagba meg egy fagyiba vagy pár szendvicsbe kerül. Egy grill party a barátokkal kijön 3000 Ft/fő-ből ha közösen vásároltok be.

Ha ő az akivel jövőt akarsz,, akivel házat akarsz meg családot, akkor figyelj rá, mert különben mire oda jutsz, ő nem lesz ott.

2019. ápr. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!