Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Plázacica vs. átlagos lány?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Plázacica vs. átlagos lány?

Figyelt kérdés

Több férfi ismerősömtől is hallottam már, persze más-más megfogalmazásban, de a lényeg a következő:


"A plázacicákat persze, hogy jól megbámuljuk, de ha komoly kapcsolatot szeretnénk, inkább az átlagos külsejű lányok között nézünk szét."


Ha ez valóban megfelel az igazságnak, akkor érdekelne, hogy MIÉRT az átlagos külsejű lányokat tartják alkalmasabbnak komoly kapcsolat kialakításához? Eddig még senkitől nem kaptam konkrét választ erre a kérdésemre. Én amúgy az "átlagosak" táborát gyarapítom, és valóban komoly kapcsolatom van, ugyanis férjnél vagyok.


Átlagos alatt értendő: nem vakolat módjára van rajta a smink, nem lóg ki a fél popsija a nadrágból, nem akkor póló van rajta, mint egy melltartó.


27/N


2010. júl. 6. 08:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Az én barátnőm a 2 között van, egyszerüen tökéletes =) Rendesen néz ki, de nem egy pi*a, imááádom :D
2010. júl. 7. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!