Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan hívott drogosnak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan hívott drogosnak a barátnőm?

Figyelt kérdés
Ma megkaptam a drogos jelzőt tőle, mert hogy en mit lsdzek meg ilyenek. 3 hetente egyetem utan ha baratimmal osszetudok jonni, az elmeny miatt csinaljuk mar egy ideje. A kb "legegeszsegesebb" drogot. Fuggoseget sem okoz szoval onkontroll sem kell, de ő ledrogosozott, mikor ő cigizik, illetve hétvegente baratnoivel iszik. Csak szerintem mevetséges?
2019. máj. 7. 01:08
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
8%
Nem, tenyleg nevetseges. En is csak belyegezek, illetve spanglizok, akinek ez nem fer bele es drogosnak hiv, azzal mar eleve nem lesz kapcsolatom. :D
2019. máj. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

Igaza van.

Egyetemista létedre analfabéta vagy, hogy összevissza írsz, vagy most is be vagy nyomva?

Ha neked a drog a kikapcsolódás, szánalmas, sivár élet elé nézel. Milyen egyetemista az, akinek nem az értelmes szórakozás, művelődés nyújt élvezetet, hanem a drog?!

Messzire elkerülnékek.

2019. máj. 7. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
21%
Nekem semmi bajom azokkal, akik pszichedelikus drogokat fogyasztanak, én is érdeklődöm irántuk, nem kizárt, hogy egyszer kipróbálnám mondjuk az LSD-t. Azt viszont nem értem, hogy aki így áll hozzá, miért nem hasonló emberrel jön össze.
2019. máj. 7. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
92%

Jogosan hívott így és mindketten nevetségesek vagytok.


(Na meg ennyit a szörnyen intelligens egyetemistákról :D )

2019. máj. 7. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Attól mert te nem jutottál be ELTE jogi karára, hanem egy erettségire vitted, nem kell másokat lehordani, koszonom szepen.
2019. máj. 7. 01:25
 6/26 Carragher_x ***** válasza:
94%
Egyébként szted ki számít drogosnak, ha nem az aki rendszeresen drogot fogyaszt?
2019. máj. 7. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
92%
Akkor kb ennyit érhet az ELTE is :D Biztos büszke a tanítványaira :D Erre szokták mondani,hogy a diplomához nem mindig társul ész is :'D
2019. máj. 7. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
71%
Ó, dehogyis nem okoz függőséget. Rezegsz utána, amikor épp nincs. Ennyitől még nem leszel tipikus drogos, amikor napi néhányat tolsz, akkor kezd bebaszni a rendszer.
2019. máj. 7. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
89%
Jogi kar, hm durva. S*ggelni nehéz ám!
2019. máj. 7. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
44%
Ha bírod 3 hetente fogyasztani, akkor nem is fogod fel a szépségét, lényegét. Bőven elég lenne 3 havonta is.
2019. máj. 7. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!