Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszútávú kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszútávú kapcsolatban hogyan tudom kiküszübölni, hogy ne vonzódjak máshoz szexuálisan? 22n

Figyelt kérdés

Több éve vagyunk együtt és közös jövőt tervezünk.

Nem tudnám megmondani, hogy miért, de az utóbbi időben elkezdtünk irogatni egy férfivel, sosem találkoztunk és nem is fogunk, külföldi, mégis annyira jól esik az érdeklődése, bókjai, figyelmessége ... Nem akarom ezt, de néha azon kapom magam, hogy ábrándozok róla és érdekel. Közben hihetetlen bűntudatom van és nem akarom igy átverni a párom, sosem csalnám meg és szégyellem, hogy ez történik.

Voltatok hasonló helyzetben? Kövezés helyett csak tanácsokra lenne szükségem.


2019. máj. 8. 08:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
60%
Ha a párod mellett más férfi is fel tudja kelteni az érdeklődésedet, nem vagy igazán szerelmes a párodba. Erősítsétek meg a szerelmeteket a pároddal annyira, hogy ne tudjon érdekelni egyetlen más férfi se. Máskülönben ennek a kapcsolatnak nem lesz jövője.
2019. máj. 9. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

A vonzalomnak ugyan nem lehet parancsolni!

De ez a levelezés el fog halni egyszer, voltam ilyenben.


A bibi a sztoriban a közös jövő!

Most vagy 22, többéves kapcsolat, tehát valami tini dologból indult.

Néz cinikus vagyok, csak tapasztalt: azok ritkán tartanak a sírig!

2020. jún. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
mi lett veletek?
2021. szept. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!