Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok, ha egy munkanélküli lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok, ha egy munkanélküli lány ennyit elkölt?

Figyelt kérdés

Mármint, htb és a párja fizetéséből havi 100€ sminkre, profi hajcuccokra, ruhára, cipőre, két havonta fodrászra, meg ilyenekre.

Félre is tesz ugyan a férfi, de csak körülbelül egy havi lakbérnyit havonta.


Túlzás ez, ha a lány lényegében nem csinál semmit? (csak a házimunkát)


2019. máj. 8. 18:31
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
37%
Baromi nagy túlzás. Pofám leszakadna ha a párom pénzét a saját fölösleges szarjaimra szórnám el. Azzal semmi baj nincsen ha valakinek ilyen igényei vannak, de akkor ennek a fedezetét teremtse meg magának. Konkrétan minden hosszútávú céljukat megnehezíti ezzel, és semmit nem rak ezekbe bele. Számomra undorítóak az ilyen nők.
2019. máj. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
27%
Nem vagyok femináci. Szeretem a munkám, azt, hogy annak során többféle emberrel találkozhatok, fejlődhetek. Ettől függetlenül tisztán tudom tartani a lakásom. Kaját meg a munkahelyünkön esszük nagyrészt.
2019. máj. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
0%
Ja és igénytelen sem vagyok, igaz saját körmöm van, de rendszeresen sportolok, nyelveket tanulok, adok az öltözködésre, hosszú ápolt hajam van és szőrtelenítek stb :D
2019. máj. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
16%
#10: kiegészíteném azzal, hogy megjöttek a ronda nők.
2019. máj. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
84%
Nem sok pénz ez ezekre mind, viszont egy 4 órás részmunkaidő valóban nem lenne rossz, legalább zsebpénznek.
2019. máj. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
63%

Ha bejaronőt játszol, akkor nehogy már vízen es kenyeren kelljen élned.

100 € nem sok.

2019. máj. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Ypszilon1980 ***** válasza:
83%

Ebben a rossz az, hogy a csaj nem csinál semmit.

Ez nem olyan nagy összeg (nem tudom milyen profi cucc az, ami csak 100 Euro, ha azt vesszük, hogy szemfesték is van simán 10 ezer forintért), ha fodrász meg smink, cipő, ruhára költi el. A kérdés az, hogy a párja mennyire tolerálja, végülis a házimunkát megcsinálja, az is sokat segít egy háztartásban. Van akinek fontos a kinézet....

2019. máj. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
32%
Mert akinek nincs 8 centi műszempillája, szolitól megcsoffadt sbarna/sárga bőre, giccses hegyes körme, amit egy vakond megirigyelne mcdonalds szemöldöke, michael kors meg tudja tököm milyen táskája, az csak ronda lehet :)
2019. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
63%

Meg mi az a házimunka, amit napi szinten 8 órán át kell végezni? :D ne szórakozzunk már :D

Az Esterházy-kastélyról van szó netán?

2019. máj. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 Bence_ ***** válasza:
100%

Két havonta a fodrász vagy 50€.

Kinek sok a költésed?

2019. máj. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!