Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem akar velem lefeküdni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akar velem lefeküdni a barátom?

Figyelt kérdés

Összeköltöztünk, első 2 hét az nagyon aktív volt (napi többször is), majd csak heti 3-4. Aztán "jajj, hétköznap 12 óra után olyan fáradt" (irodai munkája van), úgyhogy maradt a hétvégi 1-2 szex.

Majd nem megy, mert túlzottan máson jár az agya, melege van :( Utána jött az, hogy fáj a heréje... lassan 1 hónapja nincs szex, mert kifogásokkal jön. Én külsőleg nem változtam (sőt... most már extra erőfeszítések is mennek bőven), rámászok, csábítok szexi kis semmiségekben, kezdeményezek, feláll a farka, majd lekonyul.

Ő meg kifogásokat hoz, semmi konkrétum nem derül ki belőle. Ez 3 hónap leforgása alatt és persze mindig "pont akkor" van kedve szexelni, amikor nekem nem jó (pl menzeszem van és szörnyen görcsöl a hasam).

Több éves kapcsolat és meg tudnám fojtani egy kanál vízbe lassan. Megkérdeztem, hogy kiábrándult-e belőlem, megbánta-e az összeköltözést, szakítani szeretne-e, egyáltalán szeret-e még, de ő tart engem még butának a kérdéseim miatt, holott szerintem nem normális, hogy 20-as éveink közepén csak havi 1 szex van, összeköltözés előtt több volt. Tegnap vettem egy babydollt, ma rámásztam finoman és eltolt, hogy fáradt, majd nyomkodta tovább a konzolját.

Férfiak! Mi szerintetek a baja?!


2019. máj. 10. 22:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
55%

3. Vagyok

Csak kérdezném, hogy miért kellett így lepontozni? Megírtam, hogy fogalmam sincs (nyilván) hogy mi lehet a valódi ok,de mivel a kérdező már minden másra magától is gondolt, ezért úgy véltem hasznos, ha erről az oldalról is megvilágítom az esetet. Semmi sem biztos, hiszen maga a kérdező, aki benne van a szituációban, sem tudja a megoldást.

Mi fájt abban amit leírtam?

Talán az, hogy sosem árt növelni az önbizalmat? Pedig ez így van... Ha tudod magadról, hogy mindent megteszel, ha elfogadod önmagad, akkor egy párkapcsolatban sem fogsz fennakadni ilyesmin. Aki úgy megy bele egy kapcsolatba, hogy nem szerette meg önmagát, az mindig a párjára fogja kivetíteni a bizonytalanságait. És ha ebben az esetben valóban orvosi bajok állnak a háttérben, akkor az előbb említett okból kifolyólag egyértelmű, hogy a kérdező esetleg miért reagál frusztráltan vagy miért nem jut eszébe se, hogy nem csak az lehet a háttérben, hogy a párja nem kívánja. De ez igaz nőkre és férfiakra egyaránt.

Tapasztalatból beszélek, én is ilyen voltam!!! És miután magamat helyretettem, egyedülállóként és kapcsolatban is nyugodtabb volt a lelki világom. Nem magamban kerestem a bajt, hanem leültem megbeszélni, spekuláció nélkül.

Ha van egy kis érzelmi intelligenciátok, akkor nem megsértődtök és lepontoztok, hanem legalább 1x átgondoljátok. Bár lehet, hogy ehhez mindenkinek pofára kéne esnie, hogy változtasson. (Hiszen én is pofára estem, mielőtt erre rájöttem).

Segíts magadon, és Isten is megsegít! (Bár vallásos nem vagyok, az biztos hogy először mindig magunkon kell segíteni).

2019. máj. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
55%

Én is így vagyok a barátnőmmel.

Szeretem, de egy-egy nehéz nap után inkább pihen az ember, mint, hogy kúrjon.

2019. máj. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!