Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ezzel a helyzettel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ezzel a helyzettel?

Figyelt kérdés

A párom, sokszor, szinte 5-ből 4 alkalommal elutasít, ha szexuálisan közeledek felé.

8 éve vagyunk együtt, és gondoltam a mulkor, hogy meglepem egy franciával. Mikor feküdtünk egymás melett, elkezdtem lehúzni róla a boxert amit engedett is. De mikor odahajoltam, teljesen ki akadt, hogy mit akarok én csinálni meg, hogy hogy képzeltem én ezt.

Elnézést kértem, és mondtam, hogy rendben akkor legyen sima szex, amire azt felelte, hogy kösz ebből mára elég. Egyszer én kértem meg rá, hogy pusziljon ott lent, de erre is kiakadt, hogy fúj de hát ott pisilsz.

Folytonosan ordibál velem minden apróságért. Nincs olyan nap, hogy ne mondaná, hogy szeret de akkor mégis miért zárkózik el ennyire?

Másik nő tuti nincs neki, mert egy helyen dolgozunk, együtt megyünk-jövünk mindenhová. Még a facebookjába is akkor nézek bele mikor akarok, nem szól érte, bár ezt is ő ajánlotta fel, nem én kértem rá.

Mit tegyek, hogy ne veszítsem el őt? 😥



2019. máj. 11. 23:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
81%
Ha 8 évig jó volt így, akkor most miért nem jó?
2019. máj. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Eleinte nem ilyen volt. Naponta volt szex, ő kezdeményezett. Bár francia akkor sem volt soha.

Kb féléve ilyen velem mióta elment az orvosához. Azt mondta néha nagyon rosszul van, és ezért addig nyaggadtam míg elment. Azóta viszont minden téren elutasító, magába van fordulva, és ha kmbeszélgetek vele, elhajt, hogy most fáradt hagyam békén. Kiszeretett volna belőlem?

2019. máj. 11. 23:44
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt lehet tudni, hogy mit mondott az orvos?
2019. máj. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Joll ***** válasza:
47%
Mégis milyen orvosnál volt? Ez háziorvos, vagy micsoda? Csak nem gabalyodtak egymásba?
2019. máj. 12. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Házi orvos volt, aztán urológiára ment. Nekem nem mondot semmit, csak annyit hogy semmi gond. Aztán egyik napról a másikra befordult. Azóta minden rosz lett, ahogy fentebb írtam.
2019. máj. 12. 00:31
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem esik jól, vagy fáj neki a szex, mikor ejakulal, ezért utasit el, és ezért ment urologushoz?

Találgatok... Csak annyiból, amit leirtal. Lehet, ezért ordibal veled, mert képtelen "teljesíteni, a kedvedben járni. A férfiassága szenved csorbát, nem érzi magát teljes értékűnek.

2019. máj. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy megunt téged, de egyébként valószínűbb, hogy rossz élménye van az urológustól. Az nem olyan, hogy felnyúl neki a doki? És emiatt elmehetett az egész kedve az ilyen jellegű emberi érintkezésektől.
2019. máj. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
*Éreztesd vele , hogy szereted; és ha gondolja, beszélje ki magából.
2019. máj. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 Joll ***** válasza:
87%
Hm. Lehet hülyeség, amit mondok, de talán megállapították nála valami fránya betegséget, és azt hiszi, te hoztad valahonnan, és megingott a bizalma feléd? Csak egy ötlet. A másik az lehet, amit már írtak, talán nem áll fel vagy valami...
2019. máj. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem nem mondot semmit, csak annyit hogy semmi gond."

És te ezt mindezek után még el is hiszed? O_o

2019. máj. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!