Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitas ritka szex miatt?

Figyelt kérdés

Hulyen erzem magam, hogy a szex ritkasaga befolyasolja a kapcsolatunkat, de nekem ez fontos resze egy kapcsolatban. Szeretem imadom, nem veszekedunk, es nagyon jol kijovunk 24/7 ben egyutt vagyunk mar vagy 8 honapja. Nagyon szeret egesz nap olelekezunk, de nagyon feltekeny, bar en is.


Hosszu tavon nem sok jovot latok, nem tanul nem dolgozik, es nemigazan erdekli semmi, csak rajzolgat nagy ritkan. En meg mernoki egyetemen vagyok es melette binziszem van es 2 egyuttesem.

Legalabb a szex menne.. az elso par honapban ugy minden 3. nap volt valami, es a csaj nagyon belevalo, mind a ketten 'kinky'-k vagyunk.


Mostmar igy 2-3 hetben egyszer ujev ota, akkor is ha buli utan vagyunk, neha kozben van valami vibratorozas 1 heten egyszer. Es akkor mindig rafogja az ex-ere hogy elrontotta ot, es most mentalis problemakkal kuzd. Nemtudom ez igy meddig tud menni, elozo kapcsolatomban minden nap volt valami.


Boldogabb vagyok vele mint egyedul nyilvan, de

En 24 vagyok a lany 20, ha ebben a korban nem, akkor mi lesz ebbol a kapcsolatbol kesobb?

Kezdjek el kozben nezelodni?


Ilyen nagy szerelemben, hogy tudom azt mondani neki, hogy bocs ez igy keves nekem.



#szex #párkapcsolat #mentális probléma #szexualis parkapcsolat
2019. máj. 13. 06:17
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Te aztan nagyon egyszeru vagy nem veletlenul van 36% os visszajelzesed. Elosszor is nem voltam mar magyarorszagon vagy 9 eve, es angol egyetemen vagyok. Es mikor az ember aztmondja, hogy 24/7 az nem szoszerint kell erteni...

De azert koszonom szepen a nyelvtanorat, hala istennek, hogy elkoltoztem a vilagvegere, messza az ilyen okosoktol.

2019. máj. 16. 13:40
 12/12 anonim ***** válasza:

Akkor úgy néz ki, a kilencedik évben jelenik meg ez a probléma, mert 8 éve élek külföldön, de még mindig nem írom egy sz-szel a rossz-t.

Még szerencse, hogy idén hazaköltözök, idén már kilenc éve lennék kint.

2019. máj. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!