Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 3 éve van párom. Szeretem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve van párom. Szeretem, imádom, de még szívesen randizgatok más fiúkkal. Nem akarom megcsalni, de néha még úgy érzem, hogy túl kevés ő nekem. Nem akarom elveszíteni, mert nagyon szeretem, de még hajt a vérem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2007. dec. 6. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a jelenség szerintem teljesen természetes. Bár általában a fiúkra jellemző inkább, mert a lányok hamarabb lekötik magukat, sőt nekik inkább lételemük tartozni valakihez. De ez esetben teljesen elnézendő, - habár nem tudom hány éves vagy - de úgy érzem, még nem élted ki magad. Ez nem azt jelenti, ahogy fogalmaztál, hogy ő túl kevés neked, hanem épp ellenkezőleg, ő jó, de kellene más is. Ez nem baj. Csak ne okozz fájdalmat neki.

Ha olyan a kapcsolatotok, hogy egy ilyesmi nem okozna problémát, akkor beszéljetek róla, és hátha együtt eljuttok valamire. Ha nem, akkor nem tudom mi a teendő...

2007. dec. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem elgondolkodtató, miért érzed úgy, hogy kevés neked a párod. Lehet, csak megszokásból vagy vele? Vagy kell egy biztos háttér, akihez mindig visszatérhetsz? Vagy csak sajnálod, hogy a szakítástól szomorú lesz? Én úgy érzem, te nem igazán szereted már a párod, azért érzed kevésnek. Az is lehet, szexuálisan nagyobb az igényed, és azért kevés.


Mindenesetre tisztázd magadban a dolgokat, mert később, 1-2 gyermekkel már sokkal nehezebb kilépni egy olyan kötelékből ami keveset tud adni eked!

2007. dec. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is voltam hasonló helyzetben, mint te! Borzasztó volt átélni, én végül szakítottam a párommal. Ez csak az én példám.

Valószínűleg nem élted ki magad, hiányozhat az, hogy nőnek érezd magad, hogy nyíltan flörtölj, hogy sugározz.

A szitunk hasonló! Volt a párom, de randizgattam mellette, és nem tudtam leszokni a randikról. egyre jobban csábítottak,m vonzottak az új dolgok. Olyan volt az egész,mint egy hullámvasút: hol jól éreztem magam a párommal, hol bűntudatom volt. Kiléptem belőle,mert rájöttem, hogy a 3,5 év egy dolog, de sem magamat sem őt nem tehetem tönkre. Ez volt 8 hete, és azóta szárnyalok, szabad vagyok, és ÉLEK. Minél többet randizok, annál jobban rájöttem arra, mennyi mindenről maradtam le! Tisztázd az érzéseidet, azt hogy mit akarsz, és dönts! Minél jobban belemész ebbe, annál nehezebb lesz kiszállni. Mi van abban az esetben, ha megtetszik neked egy srác és több lesz egy-két randinál! Elgondolkodtató! Még nem ismered önmagad, ahhoz tudd mi a jó neked, ahhoz élned kell. Sok sikert!

2007. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!