Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen hogy lehet változtatni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen hogy lehet változtatni? Vagy csak nekem ilyen taszító?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 2 éve vagyok és élek együtt. Az elején minden a megszokottak szerint ment, mint egy friss kapcsolatban. Az utóbbi időben viszont egyre visszataszítóbb lett számomra a viselkedése. Össze vissza eszik, hízik is bőven, nem ad a külsejére, már a szülei is szóltak hogy menjen már el kozmetikushoz, este ha lefekszünk teljes nyugalommal oda fi*gik mellém, lassan már teljesen elundorodok tőle. Hiába kérem szépen, csúnyán hogy fejezze be és változtasson, mint akit nem is érdekel hogy mit mondok. Egyre többet alszok külön tőle mert lassan kiábrándulok teljesen. Nem tudom biztos van aki ezt másképp fogná fel, de nekem már kiverte a biztosítékot. Van valakinek valami ötlete? 26/F
2019. máj. 13. 20:59
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
97%
Ha ennyire undorodsz már tőle és sehogy sem hallgat rád akkor én azt mondom szakíts vele ez csak rosszabb lesz!
2019. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
95%

Egyáltalán mikor kezdett így "lepusztulni"?

Egyik napról a másikra nem hízik meg valaki ennyire csak úgy és nem lesz ennyire ragyás. Történt vele valami?

2019. máj. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
39%
Mi barátommal egymás előtt hangosan fingunk szarunk és hányunk. Semmi undort nem érzek. 6 éve vagyunk együtt
2019. máj. 14. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Akkor most beszélj vele meg egyszer a problémákról amik zavarnak, utoljára és ezt mond meg neki is, ha nem változtat akkor szakítás lesz a vége, ennyi.
2019. máj. 14. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
amúgy meg van a fingválasztó ami 2 év után jön.Most derül ki hgy lehet mégse vagytok egymáshoz valóak
2019. máj. 14. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Kérdező! Én vidéki vagyok,de sosem sz*rtunk egymás orra alá. 5 éve vagyok a párommal és a mai napig nem teszem. Ami viszont meglepett a pesti emberekben,hogy itt bizony szinte a bemutatkozáshoz tartozik,hogy pofánfingják a másikat. Ez nekem undorító,nem szeretném senki bélgázát szagolgatni. Hiába 2 év vagy 20 év,persze ,ne feszengjünk egymás előtt,de az nem egyenlő azzal,hogy akár kaja közben,finggal fújjuk meg a másik levesét.

Apósom volt ilyen tapintatlan,hogy ettünk és reccsenőset odasz*rt,letettem a kanalat és közöltem vele,ez a mi otthonunk,kérem,hogy tiszteljen meg annyival,ha sz*rnia kell menjen ki a wc-be. Csak röhögött. Sajnos nem tudom tolerálni. Igen,vidéki paraszt vagyok,aki naponta min.1 alkalommal fürdik,nyáron ez több,rendszeresen szőrtelenítek,1 gyerek után is figyelek az alakomra,vékonyabb vagyok mint szülés előtt,nem okádok,nem sz*rok a másik arcába. Szóval a paraszt elvárná a várositól,hogy hasonlóan próbáljon meg viselkedni. Lemegyek boltba és az előttem sétáló akkorát böffent,hogy berezegnek a kirakatüveget...😲😲 Ez nálunk nagyon nem volt divat.

(Ezt a falusi paraszt jelző miatt írtam így)

De ha a párod nem hajlandó változtatni,akkor hagyd a fenébe.Ennyire nem tisztel Téged,akkor nincs miért törd magad. Keressen magának egy hasonlóan "igényes"embert azt egész nap zabálhatnak meg sz*rhatnak egymás arcába.

2019. máj. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!