Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet tapintatosan lepattintani a kövér nőket?

Figyelt kérdés

A kérdés férfiakhoz szól.


Sportos, értelmes 30-as férfi vagyok.

Hébe-hóba vékony sportos nők is kezdeményeznek, amivel nincs is gond ma már, viszont kövérebb nők sokkal gyakrabban.

Volt régebben túlsúlyos barátnőm többször is, de soha többé: nincs szükségem lusta, önsajnáltató, önbizalomhiányos nőkre.


ezért vmi praktika kéne, amivel nem megbántva őket le tudom koptatni az ilyen nőket.



2019. máj. 14. 10:28
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

# 4/9


20 éves lányoknál is próbálkoznak 60 éves lepukkant papák. gondolom, úgy vannak vele, hogy a 124. majd csak beadja a derekát, és akkor már megérte.

2019. máj. 14. 10:47
 12/22 anonim ***** válasza:
57%
Hát, aki nem mer kezdeményezni a nőknél, így járt. Biztos defektesnek látszol, azoknál szoktak kövér lányok kezdeményezni, mert tudják, hogy lejjebb kell vinniük a színvonalat. Ha már ilyen szerencsétlen vagy, javaslom, hogy amikor hébe-hóba (mondjuk álmodban?) Kezdeményez nálad egy vékony csaj, akkor gyere vele össze, és akkor elég lesz annyit mondani a rád nyomuló nők tömegének, hogy "bocs, de van nőm". Ez ennyire egyszerű.
2019. máj. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Kövér nőként, ha kezdeményeznék akárkinél (sportos, nem sportos, tök mindegy), nem lennék megsértve, ha azzal utasítana vissza, hogy "ne haragudj, nem jössz be / nem vagy az esetem / nem tetszel". Ez őszinte is és kulturáltan is van megfogalmazva.
2019. máj. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

# 12/13

Sehol nem írtam olyat, hogy nem merek kezdeményezni, azt írtam le, hogy milyen nők szoktak kezdeményezni, talán olvass figyelmesebben vagy gyakorold a szövegértést.

„azoknál szoktak kövér lányok kezdeményezni”

azt is írtam, hogy sportos nők is kezdeményeznek :D bizonyára nagyon defektesnek látszom, ha még sportos nők is leszólítanak néha:)

jó hagyjuk, bocs, de elég primitív a hozzászólásod, a kifejtésemet sem tudtad értelmezni.


# 13/13

te lehet, hogy nem, de nem mindenki képes normálisan reagálni.

2019. máj. 14. 11:07
 15/22 anonim ***** válasza:
80%

Mondjuk engem duciztak már le úgy, hogy hetente 3x jártam edzőterembe (edzéstervet írtak nekem), a napi szénhidrátadagot 50 alatt tartottam, 56 kiló voltam 168 cm-hez, nem voltam kifejezetten vékony, de kövérnek sem éreztem magam.

De van olyan barátnőm, aki 70-75 kilós körülbelül(?) és már megkapta, hogy 100 kilós coca. Nála kövérebb férfitól.

Bár ő szerintem még csak rá sem mer semmilyen férfira nézni.

Viszont van olyan nő akit ismerek, tudom, hogy 50es méret feletti ruhákat hord (saccolj, az már bőven lehet 100 kg felett), és az átlagosat állította be társkeresőn.

Felülről fotózta az arcát, meg ilyenek. Szerintem ez gáz.



De simán megmondod, hogy nem vagy az esetem és kész.

Ha meg erőszakoskodik, akkor vagy ignorálod, vagy megmondod neki, hogy te kifejezetten vékony nőket keresel. Ne te szégyelld már magad az ízlésed miatt!!!!

2019. máj. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez a szánni való emberi természet terméke, hogy mindig az kéne, ami nincs :D. Én is sportos, intelligens férfi vagyok, de engem nem szólítanak le kövér nők, pedig dárdáznám őket :P. Vékonyak néha igen, de azokra nem tudok izgulni.. Add őket nekem, ha te idegenkedsz tőlük.

27/F

2019. máj. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, aki normálisan nem képes reagálni, azt akármilyen cukormázasan koptatod le, azt sem fogja tapintatosnak felfogni, kulturáltnak sem, mert annyira tapló. Az ilyet max. úgy lehet leszerelni, hogy behazudod, hogy van nőd.
2019. máj. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
83%

Nem az én szövegértésemmel van baj, hanem a te stílusoddal és provokatív kérdéseddel. Először érezteted, hogy nők tömegei kezdeményeznek nálad (annak ellenére, hogy mindenki azon sír, hogy a nők nem kezdeményeznek) és bár néha vékonyak is, a többség kövér. Ej, és akkor mi van? A kérdésed maga undorító. A vékony nőket nem kell lekoptatni, ha nem jönnek be? Miért nem így írod: hogy kell lekoptatni azokat akik nem jönnek be?


Te itt most azokat a lányokat akarod alázni, akiken felesleg van. Azt a látszatot keltve, hogy egy dundi csaj nem csak magához képest "feljebb" választ a te értékrended szerint, hanem még pofátlanul nyomul is rád. Ezzel leírtál egy nőtípust, ami valóban létezik, de nem jellemző minden túlsúlyos nőre. Azt is állítod még magadról, hogy értelmes vagy. Nem hiszem. Ha így lenne, tudnád, hogyan kell kulturáltan visszautasítani valakit, és nem itt tennél fel suttyó kérdéseket. Hiába mesélsz nőkről akik ANNYIRA oda vannak érted, hogy nem tudod őket lekoptatni, ez egy gyenge próbálkozás volt.

2019. máj. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

# 18/18

erről nem fogok veled vitázni, azt írtad, hogy nem merek kezdeményezni, holott sehol nem írtam iylet, ése semmi nem is utalt rá, ergo vagy nem érted, amit olvasol, vagy beleképzelsz dolgokat, egyik sem az én problémám.


„Először érezteted, hogy nők tömegei kezdeményeznek nálad”


ilyet sem éreztettem, azzal kéne foglalkoznod amit leírtam, nem minden hülyeséget beleképzelni.


„A kérdésed maga undorító.”


szted az, sztem nem. ha szted az, miért írogatsz ide, meg mit picsogsz itt nekem? van ezer más kérdés meg fórum.


„A vékony nőket nem kell lekoptatni, ha nem jönnek be? Miért nem így írod: hogy kell lekoptatni azokat akik nem jönnek be?”


:D

ne haragudj, de kutyát nem érdekli, hogy neked tetszik- e ahogy megfogalmaztam a kérdést, nem te fogod megmondani, hogyan fogalmazzak, megint azt tudom mondani, hogy írogass más kérdésekhez. és megint szövegértési gondok: egyrészt a kövérebb nőkről szól a kérdés, másrészt a vékonyakat azért nem kell lekoptatni, mert mint írtam, a kövérek általában önbizalomhiányosak és lusták, tehát még csak azt sem írtem, hogy külsőleg nem jönnek be, csak a külsejükből fakadó belső tulajdonságaik nem, ezért próbálom lekoptatni őket.


.”Ezzel leírtál egy nőtípust, ami valóban létezik, de nem jellemző minden túlsúlyos nőre”


igen, leírtam egy nőtípust, csak nem hangsúlyoztam ki, mint a dedóban, hogy nyilván nem minden kövér nőre gondolok, de ezt rajtad kívül érdekes módon mindenki értette.


„Azt is állítod még magadról, hogy értelmes vagy. Nem hiszem”


most erre mit kéne írnom?:) Tudom, hogy értelmes vagyok, szted nem. És? bizonyára álmatlan éjszakákat fog okozni, hogy olyasvalaki írta, h nem vagyok értelmes, aki egy 5 soros szöveget sem tud értelmezni.


„Hiába mesélsz nőkről akik ANNYIRA oda vannak érted, hogy nem tudod őket lekoptatni„


nem írtam, hogy nem tudom őket lekoptatni, azt írtam, hogy úgy nem tudom lekoptatni őket, hogy ne bántsam meg őket, hogy ne rendezzenek „csak a kövérségem miatt,nem ?” című showműsort.

_

de egyébként bemutattad azt a nőtípust ( te vagy az), akivel még nehezebb higgadtan beszélni:

A (feltehetően diplomás) kötekedő, akadékoskodó buta nőt.


Tudod, az irodában hogyan kezeljük az ilyen irodistákat? Felhívjuk. Elmondjuk neki, hogy rossz nyilatkozatot küldött. Arrogánsan reagál. Megint elmondjuk neki. Megint arrogásan reagál. Megkérjük, hogy keresse meg levelet. „nem küldtünk ilyet levelet”. de igen, személyesen vittük fel 2 példányban, az egyik példányt aláírattam veletek, hogy átvettétek, itt van előttem. „ja megvan”. „de ezen más szám van”. ne a levélszámot nézd, hanem a helyrajzi számot és munkacímet, megvan , remek. nem, a tulajdonosi és a közútkezelői nem ugyanaz, nem, azóta változtak a jogszabályok. (10 perc, míg utánanéz, vagy megkérdez vkit).

Remek, megköszönjük, elköszönünk. Aztán 1 hét múlva van, hogy megint fel kell hívni, és szavanként végigmenni újra levélen, mert nem érti a 2 diplomájával.

Remélem, érted, mi a tanulsága ennek a kis történetnek. kösz, hogy írtál, többet ne tedd, bőven több sort pazaroltam rád, mint kellett volna.


# 16/18

nekem sem lenne velük bajom, ha lelkileg rendben lennének, és nem lennének rosszul fél óra sétától. Akinek a sport a fő hobbija – mint nekem- és hajtja magát mindenben, ahhoz hasonló nő jobban passzol. Nem akarok egy duci nő motivátora, személyi edzője lenni személyben.

most elsősorban komoly kapcsolatról beszéltem.

2019. máj. 14. 18:03
 20/22 anonim ***** válasza:

"Ne haragudj, de nem vagy az esetem".


Ennyi!!!

2019. máj. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!