Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 9 év után hirtelen kiszeretett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 év után hirtelen kiszeretett belolem?

Figyelt kérdés

Azt vettem eszre, h egyre kevesebbet akar velem lenni. Ez ugy nyilvanult meg, h volt egy kozos celunk ami egy kis kerteshaz volt.

Nagyon nehezen de sikerult megvasarolni, ahol csaladot lehet alapitani

es amit mind ketten szeretunk, kinn lenni a kertunke amit mi teszunk szeppe. Miota itt elunk nem akar velem lenni, akkor se ha kinn vagyok, se ha bent vagyok, mindig elkulonul es telefonozik, alszik, vagy furdik...barmit csak ne keljen velem tolteni az idot.

Van egy magantanara akivel mar tobbet beszelt telefonon mint velem es mint ha jobban erezte volna magat vele mint velem.

Kerdeztem tole, h mi ez?? O mint ha nem ertette volna, h mi zavar es megszakitotta vele a kapcsolatot. Legalabb is nekem ezt mondja...

Ami vegkepp ossze zavart, h kb 2 hete nagyon lebetegettem es a csaladba is tortent egy tragedia ami ot kulonosebben nem mozgatott meg. De a lenyeg, h nagyon megzuhantam es kozbe jott a baratnoje kulfoldrol es egesz ejszaka egyedul hagyott mig ok kocsmasztak.

Masnap egesz nap aludt es mikor felkelt mondta, h leszalad hozza elkiszonni. Mondtam, h rendben de vacsorazzunk egyutt. De nem ert haza csak 11 utan.

Hogy uresedhet ki ennyire minden elozmeny nelkul?

Nem csaltam, nem mondhatja, h ne szamithatott volna ram.

Lepjek akar milyen nehez is?


Elore koszi es bocs az ekezeti es az egyeb irasi hibaker...?



2019. máj. 17. 15:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
60%
Nő is kiszerethet. Bár ők általában akkor teszik, ha van a képben nekik már valaki más.
2019. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!