Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gyerekes ha a barátnőd azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gyerekes ha a barátnőd azt mondja, hogy vagy őt vagy az alkoholt válaszdd?

Figyelt kérdés
Ez igazi szeretet vagy feltételes?

2019. máj. 17. 16:47
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Ha a párom kéthetente részeg lenne" asszem 16-os

Ha csak kéthetente lenne részeg, nem adna neki ultimátumot, az még lehet fiatalkori bulizás.



"És ha jóképű, sikeres és még az ágyban is jó akkor is?"

Az alkohol egy függőség. A függőség azt jelenti, hogy nem tudsz nélküle élni, az alkohol nélkül. Az az alkoholista, aki függ tőle.

A frászt érdekelné, hogy jóképű, sikeres, meg nagy kandúr, ha szét fog rohadni a teste az alkoholtól, és nem tud rá nemet mondani, és nem is tartja problémának!

Kérjél segítséget, és szokjál le! Ennyi.

Ha ilyen választás elé állít, akkor nyilván többet iszol, mint a "normális". Bár a magyarok minden alkoholmennyiséget normálisnak tartanak, aztán mikor 10 évvel a várható átlag élettartam előtt kimennek a temetőbe és nem jönnek vissza, akkor mindenki sír, meg előtte ő is. Na vazze, miért vajon.

2019. máj. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
20-as Mondtam neki, hogy én mindkettőt választom, nem vagyok hülye :D
2019. máj. 26. 18:45
 23/24 A kérdező kommentje:
Nem tudom ti hogy vagytok ezzel de én általában akkor akarok valakit megváltoztatni vagy ultimátumot adni ha megoldatlan, belső konfliktusaim vannak. Nem szép dolog. :D
2019. máj. 26. 18:46
 24/24 anonim ***** válasza:

Az a baj, kérdező, hogy ha az alkoholt is választod, az tönkre fog téged tenni.

Ebből a szempontból pedig mindegy, hogy 10 vagy 15 év múlva.

Egy gyereket már nem fogsz tudni felnevelni, annyi időd nincs.

És ráadásul tőled kell majd megmenteni ezt a gyereket!

2019. máj. 26. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!