Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne felülkerekedni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne felülkerekedni az állapotomon?

Figyelt kérdés
Tavaly ilyenkor egy boldog, magabiztos, laza, nyitott csaj voltam. Lett egy párom, és a történések során egy ideges, boldogtalan, féltékenykedő , befordult valaki lettem. Nem akarom ezt az állapotot, a kapcsolatomra is negatív hatása van, vissza akarom fordítani. Utálok mindent és mindenkit. Nem ilyen voltam, nem szeretek ilyen lenni. Hogy kezdjek neki?
2019. máj. 19. 18:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Mintha rászálltam volna. Nem akarom megfojtani vagy kikészíteni a hülyeségeimnel, amik bennem dúlnak.
2019. máj. 19. 19:08
 12/20 A kérdező kommentje:
Szeretnék újra felhőtlenül boldog lenni mellette. Hogy amikor rámnéznek, ne kérdezzék meg, hogy sírtam-e mert olyan a fejem, közben meg nem is sírtam..jesszus ez nagyon rossz így.
2019. máj. 19. 19:11
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Mást vársz a kapcsolattól, mint amit ő ösztönösen ad. Ettől még lehet, hogy ugyanúgy szeret, csak megalázó betanítani valakit ezekre az amúgy ösztönös dolgokra, ha belőle nem így jön. Ha betanítod, az már nem ugyanaz. A leírásodból ítélve néhány ilyen gesztusból sokkal jobban éreznéd, hogy összetartoztok. Te egy szorosabb kapcsolatot szeretnél megélni, de a gesztusaival úgy érzed, hogy ellök.
2019. máj. 19. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
2019. máj. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Volt, amit kértem tőle, mert ösztönösen nem jött neki. Fordított esetben ő azt mondta nekem, hogy ha nem jön belülről, akkor ne csináljam, nincsenek elvárásai. De valszín neki kevesebb az ilyen igénye, vagy azokat épp amúgy is teljesítem.

Legjobban úgy tudnék elérni dolgokat, ha pozitív visszajelzéseket adok, így azt megismétli később. De most kifogyhatott a türelmem? Lassan már attól félek,hogy nem akar velem jönni sehova,mert nem azt látja, hogy jól érzem magam és hát ki akar olyan emberrel lenni? De én élvezni akarom, hülyülni, de valami visszatart már.

2019. máj. 19. 19:20
 16/20 anonim ***** válasza:
Neki lehet, hogy az is annak a kifejezése, mennyire szeret téged, ha végigsimít a hajadon, ha szeretkeztek, vagy ha kapsz tőle egy csokit. Csak te magaddal nem vagy kibékülve, és többet vársz tőle, mint amit ő adni tud.
2019. máj. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Hogy tudnám elengedni,ami bennem dúl? A párom részéről szeretet és törekvés. Részemről meg puffogás.
2019. máj. 19. 19:46
 18/20 A kérdező kommentje:
14Es hallgatom, megnyugtató
2019. máj. 19. 19:59
 19/20 anonim ***** válasza:
55%

Nem hiszem el, hogy én írom le, mert annyira nyomatták az utóbbi időben, hogy már instant hányinger kap el, de...


Olvasd el az z 5 szeretetnyelv: Egymásra hangolva c. könyvet. Ha valóban arról van szó, amiről írsz, akkor sokat fog segíteni neked/nektek.

2019. máj. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#18

Nekem is az volt 10 éve, amikor ráléptem a felébredés útjára, és elkezdtem hallgatni Tolle könyveit.

2019. máj. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!