Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én gondoltam túl, vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondoltam túl, vagy ez tényleg egy kicsit túlzás?

Figyelt kérdés

2 hetente olyan 2 napot vagyok a barátomnál, és az utóbbi időkben amúgy is keveset tudunk csak találkozni. Néha tényleg csak egy gyors ölelés-csók fér bele, hétköznap 1-2 alkalommal.


Ergo egyelőre nagyon ritkán, de lesznek majd szebb idők :)


Annyi csak a gond, hogy időnként amikor ott vagyok, nekiáll játszani valamit a gépén.


Ez így oké, de eleve nagyon kevés időt töltünk együtt, én úgy gondolom hogy akkor már inkább törődjünk egymással, ne a gépet tolja.


(felvetődött hogy játsszunk együtt, de - hála az exem folyamatos piszkálásának - nem szeretek mással játszani)


Néha viszek könyvet vagy kézi konzolt magammal, de igazából szétunom magam velük. Egyszer annyira "kiborultam" hogy leültem az ajtaja elé, kívülre, mert "unatkozni akár otthon is tudnék, akkor minek jöttem ennyit idáig"


Amikor felhoztam neki ezt, annyi volt a válasz hogy "ha majd együtt élünk, akkor is tudnunk kell együtt ellenni a saját dolgainkkal"


Mármint, oké. Nem kell minden percben egymás nyakán ülni, de könyörgöm, havonta kétszer vagyok ott.


Nagyon konfliktuskerülő vagyok, szóval sosem borultam ki emiatt vagy adtam nagyon hangot ennek, de egy picit zavar.


Nem is tudom, hogy ezt minek csinálja - egyértelmű, hogy nagyon fontos vagyok számára, konkrétan én rángattam ki egy nagyon rossz és sötét korszakából (nem én személyesen, hanem ő tette meg értem)


Szeretnék kérni szubjektív véleményt, hogy ez tényleg ennyire zavaró dolog, vagy csak én fújom fel?


20 év körül vagyunk, én dolgozom ő pedig ezerrel készül a vizsgákra


2019. máj. 21. 13:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te gondolod, tényleg túlzás. Beszélj vele, ha nem változtat, dobd.
2019. máj. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Annyi azért érdekelne, hogy azért találkoztok csak ilyen keveset mert nincs több szabadideje, vagy más oka van? Mert ha a hónapban tényleg csupán ennyi szabadideje lenne, amit értelemszerűen veled közösen tölt el, de azért játszana is... az kissé árnyalja a képet.

Azonban ha máskor is van ideje játszani és játszik is, akkor elmehet a fenébe mert nem való neki párkapcsolat, vagy való de nem te, aki képtelen megmozgatni. Tudod mikor csinálhatná meg ezt egy erőszakos, vehemens tűrzől pattant lánnyal.. Vagy elrángatná állandóan, vagy szarna a fejére és otthagyná.

2019. máj. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Ugyanez a csávó nem tud aludni (holtfáradtan se) amikor az éjszaka közepén nem vagyok otthon.


Édesanyámmal voltam színházban hazafele taxi, tehát nem is voltam veszélyes helyen.


Menjünk bele más témákba is: együttlétnél belement abba, hogy kikötözzem (igen, én szerettem volna, neki meg nem volt ellene kifogása), és csak annyi rossz szava volt közben, hogy nem tud megölelni.


Sőt, egyszer majdnem letépte az egész cuccost amihez hozzá volt kötve, mert begörcsölt a lábam, és felszisszentem. Nem kiabáltam, csak látszott a fejemen hogy valami most nagyon nem volt jó, és rohant volna hozzám segíteni.


Az ezekhez képest már semmiség, hogy simán képes órákat várni rám, ha épp tud velem talizni de én nem tudok eljönni a helyemről.


Nem nyálasságból, de az a típusú pasi aki a csillagokat is lehozná az égről.


A főzés a szenvedélye, rendszeresen végez házimunkát is.


Plusz mindkettőnknek van mentális gondja, például szorongás, időnként pánikrohamokkal (neki dettó) amiben igyekszünk egymásnak segíteni.


Tényleg ez az egyetlen dolog, ami bosszant, és igazából azért is kérdőjelezem meg hogy jogosan zavar-e, mert ennyi minden után nem tudom mennyire fair.

Ezért is kértem szubjektív véleményt, egyedül abból az infóból ami adott volt.

2019. máj. 21. 14:06
 14/17 anonim ***** válasza:
62%

De butus vagy, tejóeg. ha a csillagokat lehozná érted , akkor nem a gépét nyomkodná.

Ja, de írtad ezt a kikötözösdit. Lehet nem akarja csinálni, csak nem tudja/ meri elmondani nrked; , de ha úgy duzzogsz mint egy 8 éves, nem is fogod látni a lényeget.

Amúgy meg sokat elmond egy kapcsolatról alspjaiban, hogy csak te jársz áthozzá.

Szubjektív véleményt meg nem tudsz amúgy kérni , mert az azt jelenti, hogy amit Te látsz....max. objektívet, hogy kivülről minek látja más

a szitut?

Na, ennyi. Sajnálom ha nem latod a segítő szándékot.

2019. máj. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Rockarc ***** válasza:
100%

Tok mindegy mit csinal, ha ket hetente talalkoztok, akkor "kotelezo" lenne csak es kizarolag veled foglalkoznia. A gepezesbol konnyen alakul ki fuggoseg. Ha ezen nem tud valtoztatni villamgyorsan, akkor ints bucsut neki, ilyenre nem lehet kapcsolatot alapozni.


43F

2019. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
49%

Először is ez rohadt gáz. Eszembe nem jutna úgy játszani, hogy a barátnőm nálam van. Alapvetően két dolgot tehetsz

1. kibas zod amiért ekkora tuskó

2. megpróbálsz nem rohadt unalmas lenni, hogy közted és a gépezés között ne a gépezést válassza. ahelyett, hogy leülsz a padra duzzogni mint egy kislány miért nem veszed a kezedbe az irányítást és találsz ki programokat rángatod ki a négy fal közül? tegyél azért, hogy ne akarjon gépezni amikor vele vagy. persze nem ismerem a srácot, lehet hogy menthetetlen kocka. ezt neked kell tudnod.

2019. máj. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Annyit tennek hozza az elozokhoz (es teljesen egyetertek a tobbseggel, tuuuul tolerans vagy), hogy amiket felsoroltal rola, egyaltalan nem nagy dolgok, te viszont belelatod, hogy azt jelentik, milyen fontos vagy neki..Pedig ami TENYLEG azt jelentene, az az lenne, hogy rad szanja az idejet.

Engem egyebkent kiakasztana, ha a pasim nem tudna aludni, ha en szorakozni megyek. Ez inkabb kenyszeres kontrollra vall, mint szeretetre.


Szoval nem te fujod fel egyaltalan.


U.i.: Ha viszont jatekfuggo, akkor azt eloszor be kell latnia ahhoz, hogy kigyogyuljon belole.

2019. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!